Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 грудня, 14:47:48

Чергова громадська приймальня голови ОДА відбулася у Прилуках

06.07.2016   12:47

В місті Прилуки відбулася громадська приймальня голови Чернігівської ОДА Валерія Куліча спільно з представниками правоохоронних органів, державної фіскальної служби, військкомату. Це вже третя такого роду приймальня.

Попередні зустрічі відбулися у містах Ніжин – 9-го, і Мена – 21-го червня. Передбачається їх проведення також у Новгороді-Сіверському, Бахмачі та Чернігові.

Протягом-2 х годин жителі Варвинського, Ічнянського, Прилуцького, Срібнянського і Талалаївського районів напряму спілкуватися із заступником начальника Головного управління Національної поліції в області Олександром Потапенком, прокурором області Віктором Носенком, начальником СБ України в області Олександром Довженком, начальником Головного управління Державної фіскальної служби в області Олексієм Барановським, військовий комісаром Олександром Криворучком та з головою облдержадміністрації Валерієм Кулічем.

Більшість питань, що були озвучені присутніми в залі, адресувалися саме голові ОДА. Жителі південних районів області здебільшого переймаються тими самими питаннями, що й уся Чернігівщина – ремонти доріг, завершення довгобудів, оптимізація мережі соціальних закладів, об’єднання громад, пільги, патріотичне виховання та інше. Проте специфічним для цієї зустрічі став значний масив питань стосовно неналежного, на переконання громади, виконання своїх зобов’язань нафто-газовидобувними компаніями. Голова ОДА Валерій Куліч запевнив, що до того часу, поки ці суб’єкти господарювання не почнуть виконувати умови соціальних договорів із громадами району – виконавчою владою області не буде підписано жодного документу на їхню користь.

Доволі багато запитань від учасників зустрічі стосувалося також сфери відання правоохоронних органів – кадрового та організаційного аспектів, а також дій, які, на думку громадян-заявників, мають ознаки корупційних діянь. Усі звернення, що були озвучені в ході зустрічі, запротокольовано працівниками відповідного відділу ОДА і представниками правоохоронців та взяті на контроль.

Для повного та об’єктивного відображення перебігу зустрічі пропонуємо вашій увазі повний аудіозапис громадської приймальні голови ОДА у місті Прилуки. Інтерпретації та аналіз озвученої інформації – у викладі регіональних засобів масової інформації.

Проведення наступної громадської приймальні планується вже наступного тижня у Новгороді-Сіверському. Про дату і час буде повідомлено окремо в розділі «Анонси» офіційного сайту Чернігівської ОДА.

Останні новини Чернігівщини

 Змістовно від МОЗ: Як зберегти психічне здоров’я під час пандемії COVID-19

Змістовно від МОЗ: Як зберегти психічне здоров’я під час пандемії COVID-19 14:44

Не перший рік весь світ живе в умовах нової реальності, коли пандемія COVID-19 вплинула на всі сфери суспільного життя. Вона також впливає і на тих, хто не хворів на COVID-19. Втома від карантину, втрата рідних та друзів, зміна формату роботи, поширення фейків та негативно забарвленої інформації чинять вплив на психічний стан людей. Реакція на пандемію COVID-19 з боку психічної системи людини є цілком нормальною.

Зіткнення автобуса і автофургона поблизу Чернігова з чисельними жертвами - зареєстровано кримінальне провадження

Зіткнення автобуса і автофургона поблизу Чернігова з чисельними жертвами - зареєстровано кримінальне провадження 14:25

Чернігівська обласна прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному проваджені за фактом порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило загибель кількох осіб (ч. 3 ст. 286 КК України).

Більше сотні небезпечних предметів намагалися пронести до судів жителі Чернігівщини у листопаді

Більше сотні небезпечних предметів намагалися пронести до судів жителі Чернігівщини у листопаді 14:22

На початку кожного місяця, судові охоронці Чернігівщини проводять розширену нараду щодо підведення підсумків діяльності та постановки завдань на наступний період. Не став винятком й грудень.

 За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 4 714 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 4 714 осіб 14:12

За даними Чернігівського інформаційно-аналітичного центру медичної статистики, станом на 7 грудня в області проти Covid проведено 689 409 щеплень першою та другою дозою.

Чернігівська область: надзвичайники надають допомогу на місці зіткнення вантажівки з маршрутним автобусом

Чернігівська область: надзвичайники надають допомогу на місці зіткнення вантажівки з маршрутним автобусом 10:35

7 грудня, близько 7:55, поблизу с. Брусилів, Чернігівського району, на автошляху Н-27 Чернігів-Грем'яч, сталося зіткнення вантажного автомобіля з маршрутим мікроавтобусом "Чернігів-Сосниця".