Бійці АТО слухали і міркували: чи їхати в Польщу працювати
Демобілізовані учасники АТО з Чернігова прослухали 5 липня представника міжнародної компанії «EWL» (ЕВЛ) про умови працевлаштування і роботу в Республіці Польща в конференц-залі «Градецький».

«Проблема працевлаштування для бійців АТО чи не найголовніша. Тому спільно організували семінар за участі «Антикорупційного Руху Валентина Наливайченка», «Щита 41» та ресторанного комплексу «Градецький», - розповіла лідер «Антикорупційного Руху» Оксана Голубова.
За її словами в семінарі взяли участь близько 40 чоловік.
Представник міжнародної компанії «EWL» розповів про всі послуги з працевлаштування, пошуку роботи (вакансій), оформлення супутньої документації, умови роботи, проблеми обставини , зарплати на різних роботах.
Він повідомив, що компанія допомагає бійцям АТО в оформленні документів безкоштовно, окрім візових платежів, страховки та проїзду до місця роботи і харчування там до першої зарплати.
Учасники семінару дізналися про вибір робіт у Польщі, правові документи, оформлення та механізми працевлаштування, витрати на людину.
Представник міжнародної компанії «EWL» уже після семінару довго відповідав на усі запитання учасників.
Останні новини Чернігівщини

4 липня цей день в Україні і світі 07:48
ДЕНЬ 1227 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1227 RUSSIAN AGRESSION

Судитимуть браконьєра, який незаконно вполював лося на Прилуччині 16:39
Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя міста Прилуки за фактом вчинення незаконного полювання на звірів, які занесені до Червоної книги України (ч. 1 ст. 248 КК України).

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців 16:36
Робота є. Зокрема, й на Чернігівщині. Наразі у базі даних обласної служби зайнятості налічується 1924 вакансії.

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини 16:33
Сьогодні в Чернігівській обласній прокуратурі відбулась робоча нарада з керівниками правоохоронних органів регіону. На нараді були присутні керівник Чернігівської обласної прокуратури Станіслав Гущесов, начальник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Іван Іщенко та начальник Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області Олександр Кондрашов.

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років 16:31
У нещодавньому інтерв’ю "Вокс Україна" очільниця "Слуги Народу" та народна депутатка Олена Шуляк зазначила, що, на її переконання, найбільш відчутні результати команда влади, зокрема й партія "Слуга Народу", демонструє в трьох напрямах реформування держави: розвитку антикорупційної інфраструктури, цифровій трансформації та впровадженні земельної реформи.