Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 16 вересня, 13:05:52

З 16 місця у першість: сайт Чернігівської ОДА — лідер у рейтингу прозорості офіційних веб-сайтів

06.07.2016   08:04Агенцiя

У квітні-червні 2016 року Держкомтелерадіо здійснив моніторинг інформаційного наповнення офіційних веб-сайтів 57 центральних органів виконавчої влади та 24 обласних і Київської міської державних адміністрацій.

За результатами аналізу сайт Чернігівської обласної держадміністрації визнано найкращим серед місцевих органів виконавчої влади.

За чотирма показниками Чернігівщина отримала такі бали:

100 % — наявність інформації;

74,78 % — якість інформаційного наповнення (рівень повноти, актуальності, навігаційної доступності розміщеної інформації, наявність функції пошуку та доступність інформації для сприйняття особами з вадами зору та слуху);

87,39 % — інформаційна прозорість (розраховується як середнє значення двох попередніх показників);

14,01 % — динаміка інформаційної прозорості (демонструє, чи змінився рівень інформаційної прозорості в порівнянні з попереднім періодом та визначається як різниця між значеннями відповідних показників інформаційної прозорості).

Варто зауважити, що у другому півріччі минулого року сайт Чернігівської ОДА знаходився на 16-у щаблі.

З того часу на веб-сторінці оптимізували формат інформації щодо установ і закладів соціальної сфери, комунальних підприємств, правоохоронних органів, їх адрес, номерів телефонів та розпорядку роботи.

Попрацювали і над наявністю відомостей щодо цільових програм, розташуванням публікацій в логічних розділах; забезпечили зручність користування сторінкою громадянам із вадами зору.

Наразі здійснюється робота з відстеження та коригування адрес установ у зв’язку з перейменуванням вулиць.

Звичайно, перше місце у рейтингу не означає, що сайт облдержадміністрації досяг межі досконалості. Він продовжує еволюціонувати та збагачуватися новими форматами. Так, облдержадміністрація має сторінку і в мережі Facebook, де можна переглянути більше фото та відео.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА, який займається інформаційним наповненням сайту, дякує уважним користувачам за допомогу в удосконаленні сайту та вчасному реагуванні на можливі недоліки.

Адже комунікація органів влади та суспільства має бути чітким та зручним механізмом.

Просимо усіх, хто цікавиться сайтом, надсилати пропозиції щодо його покращення, а також повідомлення про виявлені неточності на адресу inform.dep.cn@gmail.com

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові визначатимуть оператора автоматизованої системи обліку оплати проїзду в автобусах громадського транспорту

У Чернігові визначатимуть оператора автоматизованої системи обліку оплати проїзду в автобусах громадського транспорту 12:07

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 16 вересня, створив конкурсний комітет для проведення конкурсу з визначення оператора автоматизованої системи обліку оплати проїзду у міському пасажирському автомобільному транспорті Чернігова та затвердив його персональний склад.

Ювенальні поліцейські розповіли семенівським школярам, як убезпечитися від шахрайств в Інтернеті

Ювенальні поліцейські розповіли семенівським школярам, як убезпечитися від шахрайств в Інтернеті 11:57

Співробітники ювенальної превенції поліції Чернігівщини провели профілактичний безпековий урок на свіжому повітрі для учнів п’ятих та шостих класів семенівської школи №1.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 2 733 особи

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 2 733 особи 11:41

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 16 вересня в області щеплено першою та другою дозою 296 277 людей.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 11:23

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години з 15 вересня по 08 годину 16 вересня 2021 року

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини