Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 грудня, 13:14:37

З 16 місця у першість: сайт Чернігівської ОДА — лідер у рейтингу прозорості офіційних веб-сайтів

06.07.2016   08:04Агенцiя

У квітні-червні 2016 року Держкомтелерадіо здійснив моніторинг інформаційного наповнення офіційних веб-сайтів 57 центральних органів виконавчої влади та 24 обласних і Київської міської державних адміністрацій.

За результатами аналізу сайт Чернігівської обласної держадміністрації визнано найкращим серед місцевих органів виконавчої влади.

За чотирма показниками Чернігівщина отримала такі бали:

100 % — наявність інформації;

74,78 % — якість інформаційного наповнення (рівень повноти, актуальності, навігаційної доступності розміщеної інформації, наявність функції пошуку та доступність інформації для сприйняття особами з вадами зору та слуху);

87,39 % — інформаційна прозорість (розраховується як середнє значення двох попередніх показників);

14,01 % — динаміка інформаційної прозорості (демонструє, чи змінився рівень інформаційної прозорості в порівнянні з попереднім періодом та визначається як різниця між значеннями відповідних показників інформаційної прозорості).

Варто зауважити, що у другому півріччі минулого року сайт Чернігівської ОДА знаходився на 16-у щаблі.

З того часу на веб-сторінці оптимізували формат інформації щодо установ і закладів соціальної сфери, комунальних підприємств, правоохоронних органів, їх адрес, номерів телефонів та розпорядку роботи.

Попрацювали і над наявністю відомостей щодо цільових програм, розташуванням публікацій в логічних розділах; забезпечили зручність користування сторінкою громадянам із вадами зору.

Наразі здійснюється робота з відстеження та коригування адрес установ у зв’язку з перейменуванням вулиць.

Звичайно, перше місце у рейтингу не означає, що сайт облдержадміністрації досяг межі досконалості. Він продовжує еволюціонувати та збагачуватися новими форматами. Так, облдержадміністрація має сторінку і в мережі Facebook, де можна переглянути більше фото та відео.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА, який займається інформаційним наповненням сайту, дякує уважним користувачам за допомогу в удосконаленні сайту та вчасному реагуванні на можливі недоліки.

Адже комунікація органів влади та суспільства має бути чітким та зручним механізмом.

Просимо усіх, хто цікавиться сайтом, надсилати пропозиції щодо його покращення, а також повідомлення про виявлені неточності на адресу inform.dep.cn@gmail.com

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська область: надзвичайники надають допомогу на місці зіткнення вантажівки з маршрутним автобусом

Чернігівська область: надзвичайники надають допомогу на місці зіткнення вантажівки з маршрутним автобусом 10:35

7 грудня, близько 7:55, поблизу с. Брусилів, Чернігівського району, на автошляху Н-27 Чернігів-Грем'яч, сталося зіткнення вантажного автомобіля з маршрутим мікроавтобусом "Чернігів-Сосниця".

За допомогами від фонду звернулись  майже 70 тисяч працюючих громадян Чернігівщини

За допомогами від фонду звернулись майже 70 тисяч працюючих громадян Чернігівщини 07:38

Упродовж січня-листопада 2021 року за виплатами відповідно до загальнообов’язкового державного соціального страхування звернулись 65,8 тис працюючих громадян Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 07:37

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території Чернігівської області за період з 8:00 06 грудня по 8:00 07 грудня 2021 року

Ярослава Крамаренко про арт-проєкт «Mark Future Art» у Чернігові

Ярослава Крамаренко про арт-проєкт «Mark Future Art» у Чернігові 07:35

Учасниця проєкту «Бізнес-акселератор» Ярослава Крамаренко розповіла про свою мрію — арт-проєкт «Mark Future Art» у Чернігові

Казначейство не реєструє договорів: у Прилуках два ОСББ не можуть отримати компенсацію на утеплення

Казначейство не реєструє договорів: у Прилуках два ОСББ не можуть отримати компенсацію на утеплення 07:28

Прилуцька міська рада не може надати платіжні доручення для проведення відшкодування заходів із енергозбереження за програмою «Енергодім» для двох ОСББ (вул. Земська та вм 12).