Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 3 грудня, 12:38:12

Закупівля містом нових тролейбусів затягується, але не відміняється

05.07.2016   15:48Агенцiя

На розширеній нараді з керівниками структурних підрозділів та керівниками комунальних підприємств міської ради 4 липня Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко прокоментував ситуацію з закупівлею містом 10 нових тролейбусів.

Атрошенко Владислав

Атрошенко Владислав

Він звернув увагу присутніх на те, що на сьогодні закупівля Черніговом тролейбусів за результатами відкритих торгів оскаржується тими  фірмами, які хотіли за свої тролейбуси ціну набагато вищу, ніж переможець тендеру. «Пропозиція одного з них була на 700 тисяч дорожча, іншого – на 800, але один подав скаргу до Антимонопольного комітету, а другий в суд», - сказав він.

Міський голова зупинився на умовах торгів, до яких скаржники пред’являють претензії. Перш за все, це умова про наявність у виробника досвіду: щоб учасник конкурсу за два останніх роки продав не менше 25 тролейбусів. «Ми заклали в умови, щоб вони хоча б 25 тролейбусів вже виробили. Ми замовники, і це наша умова, пов’язана з небажанням купувати машини, які ще не зарекомендували себе. Як ніхто не погодився б, наприклад, щоб йому будинок зводили люди, які роблять це вперше», - зауважив Владислав Атрошенко.

Разом з тим, за словами міського голови, з чернігівським автозаводом – як місцевим виробником – все-таки велися перемовини напередодні оголошення тендеру. Проте, запропонована заводом ціна була занадто високою: «Ми всі розуміємо, що таке місцевий виробник і чому необхідно його підтримувати. Але ціна, на якій наполягав завод, виявилася вище ринкової. Зменшувати її підприємство не погодилось».

Чернігівський міський голова висловив готовність шукати шляхи виходу з ситуації, аби закупівля тролейбусів усе-таки відбулася.

Останні новини Чернігівщини

Мена: міський голова та депутати склали присягу

Мена: міський голова та депутати склали присягу 11:27

Розпочалися повноваження депутатського корпусу Менської міської ради восьмого скликання.

Ніжин: через власну необережність при палінні загинув 63-річний чоловік

Ніжин: через власну необережність при палінні загинув 63-річний чоловік 11:12

3 грудня о 03:24 до Служби порятунку "101" у м. Ніжині надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку по вул. Євлашівській. Телефонували сусіди, які помітили загоряння.

Патрульні з’ясували обставини пошкоджень на центральній алеї Чернігова

Патрульні з’ясували обставини пошкоджень на центральній алеї Чернігова 11:04

Сьогодні вночі, проїжджаючи центральною площею міста, екіпаж патрульної поліції звернув увагу на свіжі сліди автомобільних шин, які вели в напрямку тротуару.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:52

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Чернігівський рибоохоронний патруль знищив понад 3 км сіток

Чернігівський рибоохоронний патруль знищив понад 3 км сіток 10:44

Другого грудня Чернігівський рибоохоронний патруль знищив 150 од. заборонених знарядь лову: сіток зяберних (одностінних) – 118 од., сіток поріжних – 27 од. та 5 од. ятерів. Загальна довжина утилізованих сітних знарядь лову склала 3 172 метрів.