Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 червня, 17:53:22

Закупівля містом нових тролейбусів затягується, але не відміняється

05.07.2016   15:48Агенцiя

На розширеній нараді з керівниками структурних підрозділів та керівниками комунальних підприємств міської ради 4 липня Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко прокоментував ситуацію з закупівлею містом 10 нових тролейбусів.

Атрошенко Владислав

Атрошенко Владислав

Він звернув увагу присутніх на те, що на сьогодні закупівля Черніговом тролейбусів за результатами відкритих торгів оскаржується тими  фірмами, які хотіли за свої тролейбуси ціну набагато вищу, ніж переможець тендеру. «Пропозиція одного з них була на 700 тисяч дорожча, іншого – на 800, але один подав скаргу до Антимонопольного комітету, а другий в суд», - сказав він.

Міський голова зупинився на умовах торгів, до яких скаржники пред’являють претензії. Перш за все, це умова про наявність у виробника досвіду: щоб учасник конкурсу за два останніх роки продав не менше 25 тролейбусів. «Ми заклали в умови, щоб вони хоча б 25 тролейбусів вже виробили. Ми замовники, і це наша умова, пов’язана з небажанням купувати машини, які ще не зарекомендували себе. Як ніхто не погодився б, наприклад, щоб йому будинок зводили люди, які роблять це вперше», - зауважив Владислав Атрошенко.

Разом з тим, за словами міського голови, з чернігівським автозаводом – як місцевим виробником – все-таки велися перемовини напередодні оголошення тендеру. Проте, запропонована заводом ціна була занадто високою: «Ми всі розуміємо, що таке місцевий виробник і чому необхідно його підтримувати. Але ціна, на якій наполягав завод, виявилася вище ринкової. Зменшувати її підприємство не погодилось».

Чернігівський міський голова висловив готовність шукати шляхи виходу з ситуації, аби закупівля тролейбусів усе-таки відбулася.

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 17:18

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

У Чернігові кількість хворих на COVID-19 значно зростає

У Чернігові кількість хворих на COVID-19 значно зростає 15:20

Граничні межі для пом’якшення умов карантину поки не перейдені, але треба розуміти, що подальше збільшення захворюваності може поставити й таке питання. Про це говорилося 2 червня на щотижневій розширеній нараді у Чернігівській міській раді.

Оперативна інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію

Оперативна інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію 15:12

Станом на 13 годину 2 червня в Чернігівській області +15 нових випадків коронавірусу.

Вшанували пам’ять борця за волю України Василя Хвоста

Вшанували пам’ять борця за волю України Василя Хвоста 12:48

31 травня у с. Велика Кошелівка Ніжинського району проведено просвітницький захід на честь Василя Івановича ХВОСТА (1879—1912), місцевого уродженця, борця за волю України, громадсько-політичного діяча, депутата 2-ї Державної Думи Російської імперії, члена Української трудової громади.

Ніжин: прийнято рішення щодо послаблення карантинних умов

Ніжин: прийнято рішення щодо послаблення карантинних умов 12:16

1 червня відбулося позачергове засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини