Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 14 листопада, 17:38:11

Місто Чернігів допомагає з працевлаштуванням працівникам Залізничної лікарні

04.07.2016   08:08

Місто Чернігів допомагає з працевлаштуванням працівникам Залізничної лікарні, яка може закритися. Ця інформація звучала у виступах офіційних осіб вже неодноразово. Зокрема, на цьому було наголошено і на пленарному засіданні 9 сесії Чернігівської міської ради 7 скликання, яке відбулося 30 червня.

Більш докладно про це прес-службу Чернігівської міської ради поінформувала заступник начальника Управління охорони здоров’я Чернігівської міської ради Ольга Малець:

- У минулі роки, коли Залізнична лікарня працювала в звичному режимі, її трудовий колектив складався з 79 осіб, серед яких лікарів – 11. Половина з них вже працюють в інших закладах.  Зараз у штаті лікарні залишається близько 40 працівників. У тому числі 6 лікарів, з яких один пенсійного віку.

Проблемою допомоги їм у працевлаштуванні ми переймаємося вже давно, ще з минулого року. Зокрема, й нещодавно в. о. головного лікаря залізничної лікарні управління направило листа з переліком вакансій у медичних закладах міста, де їх працівники можуть бути працевлаштовані. Це посади для трьох лікарів, десяти медичних сестер, п’яти молодших медсестер і одного техпрацівника.

Окрім того, працевлаштуванню цих людей обіцяють сприяти і в закладах охорони здоров’я обласного підпорядкування.

30 червня на засіданні сесії депутатами скасовано рішення Чернігівської міської ради від 25 лютого 2016 року про прийняття «Вузлової лікарні станції Чернігів Південно-Західної залізниці» як цілісного об’єкта в комунальну власність міста. У лютому це рішення приймалось на виконання рішень судів, які вже після того були скасовані Постановою Верховного Суду України. «Ініціювання передачі об’єкта права державної власності недостатньо для виникнення в органу місцевого самоврядування обов’язку прийняти об’єкт у комунальну власність без згоди цього органу, наданої шляхом прийняття рішення», - говориться Постанові найвищого судового органу у системі судів загальної юрисдикції України.

Останні новини Чернігівщини

Верховна Рада ухвалила державний бюджет на 2020 рік

Верховна Рада ухвалила державний бюджет на 2020 рік 14:18

За це рішення проголосували 283 нардепи.

Голову та завідувача сектору культури РДА судитимуть за одержання 1500 доларів США

Голову та завідувача сектору культури РДА судитимуть за одержання 1500 доларів США 13:47

Скеровано до суду обвинувальний акт щодо голови Борзнянської районної ради та завідувача сектору культури Борзнянської районної державної адміністрації Чернігівської області, підозрюваних в одержанні 1500 доларів США неправомірної вигоди.

Голова ОДА Андрій Прокопенко провів нараду з правоохоронцями щодо розслідування справи по КП

Голова ОДА Андрій Прокопенко провів нараду з правоохоронцями щодо розслідування справи по КП "Ліки України" 11:40

У нараді взяли участь: начальник Головного управління Національної поліції в області Едуард Альохін, заступник начальника Головного управління - начальник слідчого управління Євген Гончаров, голова Управління СБУ у Чернігівській області Юрій Гончаров та в.о. прокурора Чернігівської області Сергій Івашко.

Міжнародна данська компанія

Міжнародна данська компанія "Spectre A/S" розглядає можливість відкриття підприємства на Чернігівщині 11:34

А ще у планах — знайти партнера, готового до розширення власних потужностей. При цьому іноземна сторона готова забезпечувати певну кількість замовлень на рік, постачати сировину. Мова йде про швейні підприємства області, адже компанія займається виробництвом одягу для різних видів спорту на відкритому повітрі (велоспорту, сноуборду, альпінізму, кінного спорту тощо).

"Інна Василенко. Невідома зірка" 11:22

«Відкриття нівроку» Інна Василенко – 25 років на сцені. «Буде весело!» - обіцяла артистка, запрошуючи на свою лірично-комедійну бенефісну програму «Інна Василенко. Невідома Зірка», представлену в обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм 13 листопада.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини