Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 24 листопада, 00:53:07

Місто Чернігів допомагає з працевлаштуванням працівникам Залізничної лікарні

04.07.2016   08:08

Місто Чернігів допомагає з працевлаштуванням працівникам Залізничної лікарні, яка може закритися. Ця інформація звучала у виступах офіційних осіб вже неодноразово. Зокрема, на цьому було наголошено і на пленарному засіданні 9 сесії Чернігівської міської ради 7 скликання, яке відбулося 30 червня.

Більш докладно про це прес-службу Чернігівської міської ради поінформувала заступник начальника Управління охорони здоров’я Чернігівської міської ради Ольга Малець:

- У минулі роки, коли Залізнична лікарня працювала в звичному режимі, її трудовий колектив складався з 79 осіб, серед яких лікарів – 11. Половина з них вже працюють в інших закладах.  Зараз у штаті лікарні залишається близько 40 працівників. У тому числі 6 лікарів, з яких один пенсійного віку.

Проблемою допомоги їм у працевлаштуванні ми переймаємося вже давно, ще з минулого року. Зокрема, й нещодавно в. о. головного лікаря залізничної лікарні управління направило листа з переліком вакансій у медичних закладах міста, де їх працівники можуть бути працевлаштовані. Це посади для трьох лікарів, десяти медичних сестер, п’яти молодших медсестер і одного техпрацівника.

Окрім того, працевлаштуванню цих людей обіцяють сприяти і в закладах охорони здоров’я обласного підпорядкування.

30 червня на засіданні сесії депутатами скасовано рішення Чернігівської міської ради від 25 лютого 2016 року про прийняття «Вузлової лікарні станції Чернігів Південно-Західної залізниці» як цілісного об’єкта в комунальну власність міста. У лютому це рішення приймалось на виконання рішень судів, які вже після того були скасовані Постановою Верховного Суду України. «Ініціювання передачі об’єкта права державної власності недостатньо для виникнення в органу місцевого самоврядування обов’язку прийняти об’єкт у комунальну власність без згоди цього органу, наданої шляхом прийняття рішення», - говориться Постанові найвищого судового органу у системі судів загальної юрисдикції України.

Останні новини Чернігівщини

Поліція Чернігівщини 21-22 листопада склала 29 адміністративних матеріалів за порушення карантинних умов

Поліція Чернігівщини 21-22 листопада склала 29 адміністративних матеріалів за порушення карантинних умов 19:34

За 21 листопада на території Чернігівської області поліцейськими мобільних групп з дотримання карантинних умов було складено 18 протоколів за ст.44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення. З них 3 протоколи у Чернігові.

Черговий номер щорічника

Черговий номер щорічника "Розумовські зустрічі" вийшов у Чернігові 17:27

Вже всьоме в Чернігові виходить збірник наукових праць «Розумовські зустрічі». Це періодичне видання, що спирається на розробки учасників щорічної однойменної науково-практичної конференції.

Виявлено 563 нових випадків COVID-19

Виявлено 563 нових випадків COVID-19 17:18

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 23 листопада в області зафіксовано 563 нових випадків COVID-19.

Ніжинська поліція оперативно затримала підозрюваного у вбивстві

Ніжинська поліція оперативно затримала підозрюваного у вбивстві 12:35

О пів на п'яту годину вечора до чергової частини поліції надійшла інформація, що в одному з ніжинських будинків виявлено труп господаря.

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 3 особи та 60 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 3 особи та 60 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 12:21

Упродовж минулого тижня з 16 по 23 листопада щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебували на цілодобовому чергуванні 201 чоловік особового складу та 61 одиниця спеціальної техніки.