Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 15 листопада, 23:50:18

Станція переливання крові в будь-який момент готова забезпечити онкохворого Івана Людвика необхідними компонентами крові

04.07.2016   07:52Агенцiя

Останній день червня став ще одним днем, позначеним благодійною справою. Колектив медиків Чернігівського обласного кардіологічного диспансеру передав на користь онкохворого хлопчика Іванка Людвика певну суму на лікування та побажав малюкові витримки в боротьбі зі страшною хворобою. Ім’я цієї трирічної дитини знайоме майже кожному, хто переймається проблемами онкохворих.

А білому паперовому журавлю – символу благодійної акції «Крила надії», який, починаючи з лютого, невпинно кличе про допомогу, продовжують щиро відкривати двері в кожному медичному закладі. Отже на черзі – Чернігівська обласна станція переливання крові.

Як зазначив головний лікар Павло Герасименко, який прийняв естафету благодійної акції, колектив одностайно прийняв рішення про допомогу хворому хлопчику. Більше того, лікар запевнив маму дитини про те, що станція в будь-яку мить готова мобілізувати потенціал донорів та забезпечити Іванка всіма  необхідними компонентами крові.

Нагадаємо: до акції вже долучилися колективи онкодиспансеру, обласної лікарні, тубдиспансеру, психоневрологічної лікарні, Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, Діагностичного  центру радіаційного захисту та оздоровлення населення, кардіодиспансеру, за що багатодітна родина Людвиків щиро дякує.

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового прокурора області

Представлено нового прокурора області 18:07

До призначення Андрій Парусов працював у прокуратурі Тернопільської області та ГПУ.

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз 16:23

Заступник Голови Нацполіції – начальник Головного слідчого управління Максим Цуцкірідзе повідомив батькам загиблого 14-річного Дениса Чаленка і громадськість про перебіг розслідування за фактом смерті хлопця.

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом 14:09

Чернігівський Ресурсний центр з розвитку місцевої демократії, який діє на базі громадської організації Центр «Доброчин», провів інформаційну зустріч в Новобілоуській сільській раді 14 листопада 2019 року.

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу 13:20

Із 2015 року в Україні діє незалежний консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів – Рада бізнес-омбудсмена. Туди може звернутись кожна юридична особа або приватний підприємець, які мають обґрунтовані претензії на незаконні дії чиновників.

"Небо над головами" 13:11

Кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права спільно із ГО «Україна без тортур» та Координаційною радою молодих юристів при головному управлінні юстиції в Чернігівській області було організовано й проведено круглий стіл на тему «Небо над головами в умовах несвободи».