Співробітники податкової міліції вилучили з незаконного обігу партію спирту сумнівної якості та цигарок
Заходи здійснювались у рамках операції «Акциз-2016» з метою запобігання тіньовому виробництву та обігу підакцизних товарів. Небезпечну продукцію виявили в одному з прикордонних населених пунктів Чернігівської області.

Для збереження алкогольного сурогату та цигарок зловмисники використовували приміщення колишнього зерносховища, що вже тривалий час не використовувалося за призначенням.
Під час огляду податківці виявили 31 пластикову бочку (об’ємом по 200 - 220 літрів кожна), які були вщент заповнені прозорою рідиною з характерним запахом спирту. Тут же знаходились і сигарети «Димок» з маркуванням Республіки Молдова.
З незаконного обігу вилучено 6800 літрів спирту та 1500 пачок цигарок орієнтовною вартістю 835 тис.грн.. Відомості про вчинення кримінального правопорушення за фактом незаконного зберігання (транспортування) підакцизних товарів внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
На даний час тривають заходи по встановленню власника підакцизної продукції та каналів її постачання на територію України.
Головне управління ДФС області повідомляє, що у разі наявності інформації про факти незаконного обігу підакцизних товарів на території Чернігівської області, громадяни мають можливість звернутися до Головного управління ДФС у Чернігівській області за телефоном: 651-479, або письмово за адресою: м. Чернігів, вул. Реміснича, 11. За всіма зверненнями будуть проведені перевірки.
Останні новини Чернігівщини

Прокуратура повернула майно та архів КП «Чернігівське МБТІ» у власність громади 10:13
На виконання рішення суду за позовом прокурора забезпечено повернення рухомого майна КП «Чернігівське МБТІ» Чернігівської обласної ради

Ваучер на навчання від служби зайнятості: на вибір - 155 професій та спеціальностей за державний кошт 10:08
З початку 2025 року вже 328 мешканців області скористалися шансом безоплатно здобути професію або підвищити свою кваліфікацію завдяки ваучеру на навчання від служби зайнятості. Переважна більшість з них – це громадяни 45+. Також є учасники бойових дій, внутрішні переселенці, люди з інвалідністю.

Поліцейські виявили на Ніжинщині двох водіїв з рівнем алкоголю, що у 16 разів перевищував норму 10:06
Поліція притягнула до адмінвідповідальності двох водіїв у Ніжинському районі, які кермували транспортом у нетверезому стані – у обох чоловіків вміст алкоголю в крові становив 3,34 проміле, що у більш ніж 16 разів перевищує допустиму норму.

Допомога сім’ям захисників і постраждалим чернігівцям: виконком затвердив нові виплати 10:04
На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 19 серпня погодили надання одноразової матеріальної допомоги восьми особам — членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат — 413 334 грн.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:03
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждали.