Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 січня, 05:12:22

Відбувся благодійний аукціон, на якому збирали кошти на літній табір для особливих дітей

30.06.2016   15:55

«Я такий як ти» - так називався благодійний аукціон, який пройшов учора, 29 червня, в Чернігівському обласному художньому музеї ім. Г. П. Галагана.

Участь у благодійному аукціоні як покупці взяли Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко, секретар міської ради Віктор Бистров, окремі депутати міської ради, представники обласної влади, помічники народних депутатів України, представники гуманітарних громадських організацій, просто небайдужі чернігівці.

Цей аукціон став частиною великого проекту, спрямованого на формування соціальної інклюзії. У якості лотів пропонувалися 10 дитячих малюнків та 10 футболок з цими малюнками. Це кращі роботи конкурсу дитячого малюнка «Я такий як ти», обрані в результаті двомісячного онлайн-голосування з-поміж багатьох малюнків дітей з усієї області. Їх автори - діти-інваліди та їхні друзі та однокласники, а тема - інтеграція таких особливих дітей у громаду.

Захід розпочався саме з нагородження переможців конкурсу цінними призами та футболками, на яких надруковано їхні малюнки. Нагороди вручив особисто Чернігівський міський голова.

У розпочатому після цього аукціоні вартість лота стартувала від 250 гривень. Найбільша ціна за лот досягла однієї тисячі гривень.

Виручені кошти – 6 тисяч 300 гривень та 50 доларів США – допоможуть у проведенні небайдужими активістами інтеграційного літнього табору  для 40 дітей-інвалідів і такої ж кількості їх батьків та волонтерів. Табір працюватиме з 4 по 11 липня в Менському районі Чернігівської області.

Захід організавано Чернігівською громадськолю організацією «Голос батьків» в партнерстві з Відділом інклюзивного навчання Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти в рамках проекту «Я такий як ти», який реалізується за підтримки проекту «Розвиток та підтримка громадських ініціатив в Україні», що відбувається завдяки сприянню Національного фонду підтримки демократії (NED).

Останні новини Чернігівщини

Навчитися жити далі: 12-річна бранка підвалу в Ягідному пройшла психологічну реабілітацію та бореться зі своїми страхами 11:30

“Я боялася всього” — 12-річна Аня може знову зайти у підвал в Ягідному, де її та ще 366 людей примусово утримували росіяни. Може відверто розповідати, що з нею сталося, жити з цим досвідом і допомагати одноліткам. Дівчинка стала учасницею програми — понад пів сотні дітей з різних куточків країни, які втратили батьків або пережили окупацію, протягом місяця перебували в Іспанії та щодня отримували психологічну терапію. Заснувала реабілітаційний табір для дітей киянка Оксана Лебедєва.

  Нинішня зимова повінь на Чернігівщині – є аномальною і сенсаційною

Нинішня зимова повінь на Чернігівщині – є аномальною і сенсаційною 11:16

В розпал зими рівень води в найбільших річках в межах Чернігівщини – Десні та Дніпрі підвищився немов під час весняного водопілля.

Під вогнем Городнянська та Семенівська громади: ситуація на ранок 27 січня

Під вогнем Городнянська та Семенівська громади: ситуація на ранок 27 січня 11:07

Російська армія за минулу добу із мінометів обстріляли громади Чернігівського та Новгород-Сіверського району.

 На користь Ніжинської громади вирішено стягнути 1 млн 717 тис. грн за користування землею – задоволено позов прокурора

На користь Ніжинської громади вирішено стягнути 1 млн 717 тис. грн за користування землею – задоволено позов прокурора 10:58

Господарським судом Чернігівської області 24.01.2023 задоволено позов прокуратури в інтересах Ніжинської міської ради до приватного товариства щодо стягнення 1 млн 717 тис. грн безпідставно збережених коштів внаслідок використання земельної ділянки комунальної власності площею майже 5,5 га без правовстановлюючих документів.

«Нетипові» пропозиції від роботодавців області

«Нетипові» пропозиції від роботодавців області 10:52

На Чернігівщині чимало хороших пропозицій від роботодавців, які готові платити гідну заробітну плату. База вакансій служби зайнятості оновлюється щодня, переглянути її можна на порталі державної служби зайнятості за посиланням https://chg.dcz.gov.ua. Найбільше вакансій для лікарів, слюсарів, водіїв, швачок, електромонтерів,підсобних робітників тощо.