Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 26 липня, 08:32:54

Відбувся благодійний аукціон, на якому збирали кошти на літній табір для особливих дітей

30.06.2016   15:55

«Я такий як ти» - так називався благодійний аукціон, який пройшов учора, 29 червня, в Чернігівському обласному художньому музеї ім. Г. П. Галагана.

Участь у благодійному аукціоні як покупці взяли Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко, секретар міської ради Віктор Бистров, окремі депутати міської ради, представники обласної влади, помічники народних депутатів України, представники гуманітарних громадських організацій, просто небайдужі чернігівці.

Цей аукціон став частиною великого проекту, спрямованого на формування соціальної інклюзії. У якості лотів пропонувалися 10 дитячих малюнків та 10 футболок з цими малюнками. Це кращі роботи конкурсу дитячого малюнка «Я такий як ти», обрані в результаті двомісячного онлайн-голосування з-поміж багатьох малюнків дітей з усієї області. Їх автори - діти-інваліди та їхні друзі та однокласники, а тема - інтеграція таких особливих дітей у громаду.

Захід розпочався саме з нагородження переможців конкурсу цінними призами та футболками, на яких надруковано їхні малюнки. Нагороди вручив особисто Чернігівський міський голова.

У розпочатому після цього аукціоні вартість лота стартувала від 250 гривень. Найбільша ціна за лот досягла однієї тисячі гривень.

Виручені кошти – 6 тисяч 300 гривень та 50 доларів США – допоможуть у проведенні небайдужими активістами інтеграційного літнього табору  для 40 дітей-інвалідів і такої ж кількості їх батьків та волонтерів. Табір працюватиме з 4 по 11 липня в Менському районі Чернігівської області.

Захід організавано Чернігівською громадськолю організацією «Голос батьків» в партнерстві з Відділом інклюзивного навчання Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти в рамках проекту «Я такий як ти», який реалізується за підтримки проекту «Розвиток та підтримка громадських ініціатив в Україні», що відбувається завдяки сприянню Національного фонду підтримки демократії (NED).

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: полуничний зефір

Смачні рецепти вихідного дня: полуничний зефір 11:00

Приготовані своїми руками десерти не лише смачні. Такі солодощі можуть бути по-справжньому здоровими та не містити шкідливих або потенційно небезпечних інгредієнтів.

Гороскоп на наступний тиждень з 26 липня по 1 серпня

Гороскоп на наступний тиждень з 26 липня по 1 серпня 10:00

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 26 липня по 1 серпня 2021 року

25 липня - День зубного техніка

25 липня - День зубного техніка 08:50

Свято, що відзначається зуботехніками 25 липня. Щорічне святкування Дня зубного техніка почалося на початку 2000 в середовищі працівників зуботехнічних лабораторій.

25 липня - День працівників торгівлі

25 липня - День працівників торгівлі 08:30

Завжди і у всі часи його величність Торгівля мала найважливіше значення в економічному житті переважної більшості регіонів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини