Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 січня, 18:14:09

Чернігівським патрульним поліцейським вручили офіцерські погони. ВІДЕО

30.06.2016   13:15Агенцiя

Як у кіно! Патрульна поліція на вулицях Чернігова з лютого. І багатьом містянам вже довелося зіткнутися з їхньою роботою. Але проста річ: як звертатися до людини з шевроном «Патрульна поліція Чернігова»? «Пане поліцейський» — якось надумано, «товаришу поліціянт» — оксюморон, «ей, полісмен» — зовсім не комільфо… Відсьогодні можна, як у голлівудському кіно, – «офіцер»: на Красній площі обласного центру чернігівським патрульним урочисто вручили офіцерські погони.

Тепер чернігівські поліцейські не просто «люди в чорному», принаймні, в чорних кашкетах. Тепер вони офіцери – погони їм урочисто вручили на Красній площі обласного центру. Найбільше – 171 – лейтенантів: полісменів з вищою освітою. Трохи менше – 11 — старших лейтенантів: вони мають і відповідний рівень освіти, і досвід роботи в силових структурах. Небагато – 10 (лейтенантські погони в них у найближчій перспективі) – капралів-молодших лейтенантів: студентський вишкіл вони ще не завершили.

Командир роти патрульної поліції Павло Прищепа отримує лейтенантські погони. Для нього і його колег цей день особливий.

Нова поліція патрулює Чернігів з лютого. Те, що працює саме нова поліція – і за формою, і за змістом, люди вже відзначили.

Понад чотири місяці роботи патрульної поліції – а присвоєння офіцерський звань тільки зараз. Самі поліцейські нічого дивного в цьому не бачать – звичайна бюрократична процедура. Думку про те, що це був час випробування на міцність, відкидають: кандидатів випробували на міцність при навчанні – вже там кожен показав, на що здатний.

Не всі чернігівські полісмени отримують погони урочисто: хтось же має під час урочистостей охороняти громадський порядок в обласному центрі, як от лейтенанту поліції Павлу Губку. Але образ немає: служба є служба.

Погони нові, обов’язки ті ж. І не за зірочками ці хлопці і дівчата свого часу йшли в поліцію.

Останні новини Чернігівщини

Ворожі війська продовжують обстрілювати прикордоння Чернігівщини та Сумщини з мінометів

Ворожі війська продовжують обстрілювати прикордоння Чернігівщини та Сумщини з мінометів 09:50

Вчора, 30 січня, російські війська продовжували обстрілювати прикордоння Чернігівської та Сумської областей.

Як вплине новий закон “Про медіа” на роботу чернігівських редакцій

Як вплине новий закон “Про медіа” на роботу чернігівських редакцій 09:27

Чернігівські редактори про новий закон “Про медіа” чули, деякі вже почали ознайомлюватися та вивчати як він вплине в подальшому на роботу. Більшість позитивно сприймають головну ідею нового закону - впорядкування діяльності різних видів медіа в Україні. Водночас, висловлюють застереження щодо реалізації на практиці окремих норм закону, зокрема, щодо створення наглядових рад для комунальних ЗМІ та наскільки суттєве стане посилення державного регулювання і впливу на редакції, в тому числі на онлайн медіа.

До рятувальників Прилуччини завітали маленькі ліцеїсти

До рятувальників Прилуччини завітали маленькі ліцеїсти 09:20

Сьогодні до одного з підрозділів Прилуцького районного управління ГУ ДСНС України у Чернігівській області на екскурсію завітали ліцеїсти варвинського ліцею №2.

До уваги авторів! Зміни в умовах конкурсу «Книга року»

До уваги авторів! Зміни в умовах конкурсу «Книга року» 09:10

Чернігівська міська ЦБС оголошує прийом заявок на участь у щорічному літературному конкурсі «Книга року-2022». До участі запрошуються автори книг, виданих у 2022 році, а також рукописів, які ще не вийшли друком.

 Киїнська громада отримала 30 палет утеплювача від компанії «ROCKWOOL»

Киїнська громада отримала 30 палет утеплювача від компанії «ROCKWOOL» 09:08

Жителі Киїнської громади, які відновлюють зруйновані чи постраждалі через війну оселі, отримали сьогодні мінеральну вату для утеплення.