Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 січня, 04:00:55

Поза зоною зв’язку – сільчани трьох районів

30.06.2016   11:39Агенцiя

Села Олександрівка, Верхолісся, Піски, Забарівка, Сахутівка, Домашлин, Тютюнниця, Киселівка, Кирилівка, Нова Буда, Низківка, Маховики, Соснівка,Філонівка, Костючки, Лютівка Корюківського, Менського та Щорського районів перебувають у зоні сумнівного прийому мобільного зв’язку. Понад десять років тутешні жителі разом із сільською владою ніяк не вирішать проблему…

Років сім тому до Забарівки (Корюківський район) із Києва частенько приїздили фахівці з мобільного зв’язку. Ходили вулицями, обирали місце, де встановити антену, яка би поліпшувала зв’язок і забезпечувала його надійність. Але нічого путнього не знайшли. «Ось тоді я пройшов вулицями й відшукав необхідне місце, – каже сільський голова Володимир Козел. – Для них треба було, аби майданчик був дешевим. Саме звідси антена забезпечувала би хороше покриття великої території».

Фахівці з «Київстару» приїхали вдруге, обдивилися. Сказали, місце та будиночок придатні. Довго в селі чекали їх люди. Дуже надіялися, що у них з’явиться нормальний мобільний зв’язок(до цього він був безнадійним).
– Коли б у нас звели антену, вона могла би покрити велику територію, – каже вищезгаданий сільський голова . – У Низківці, Кирилівці, Забарівці, Пісках, Верхоліссі, Олександрівці, Тютюнниці, Сахутівці, Домашлині й Киселівці, ближчих селах Менського та Щорського районів жодних проблем би не було з отим зв’язком.

Та забули про селян кияни. І тоді тривогу забили в Олександрівці, яка в епіцентрі недосяжності мобілок. Не один раз писали до Києва. Зверталися до МТС, «Київстару». А наприкінці 2015 року – до «Лайфу», який планував зробити зв’язок у Домашлині. Тоді сільський голова Олександрівки Антон Редін попрохав, щоб антену встановили в їхньому селі. Та йому відповіли: «Ми робимо по черзі».

– Яка на сьогодні ситуація? – запитую в Антона Редіна.
– Багато людей із Олександрівки, Верхолісся, Пісків, а також навколишніх сіл скаржаться, що жодних змін у поліпшенні мобільного зв’язку не відбулося. Ми майже поза зоною прийому. Забули про нас зв’язківці-кияни… До найближчих антен (а вони у Корюківці й Городищі) – десятки кілометрів. До щогли, що в Городищі, можливо, ближче на чотири-п’ять кілометрів від нашого села. Там би потужності антени та обладнання треба додати. Тоді б у нас і в Забарівці, можливо, було би деяке поліпшення. Але й це не гарантовано…

З роками виявилося, що найкраще вибудувати антену в Олександрівці.

Звідси мали би хороше покриття всі вищезгадані села трьох районів.

Для цього голова разом із активістами села підшукав місце – двоповерхове приміщення на тракторному стані. Це територія «Олстасльону». Власники її погоджуються, ідуть назустріч селянам, аби саме тут встановити таку антену. Але до киян не достукатися…
У районі також дуже поганий мобільний зв’язок в Охрамієвичах, Маховиках, Соснівці, Буді, Романівському, Лупасовому, Новій Буді та ще у півдесятку сіл, які на різних «паралелях і меридіанах».

«Ми дуже просимо: посприяйте, – прохає Антон Редін. – А разом ця гірка проблема розв’яжеться ще майже для двох десятків сіл Корюківського й Менського районів. Сподіваємося на вас. Коли б запрацювали антена та її відповідне обладнання в Олександрівці, близько двох тисяч абонентів із інших сіл трьох районів мали би надійний зв’язок»


Віктор Божок, м. Корюківка

Останні новини Чернігівщини

Навчитися жити далі: 12-річна бранка підвалу в Ягідному пройшла психологічну реабілітацію та бореться зі своїми страхами 11:30

“Я боялася всього” — 12-річна Аня може знову зайти у підвал в Ягідному, де її та ще 366 людей примусово утримували росіяни. Може відверто розповідати, що з нею сталося, жити з цим досвідом і допомагати одноліткам. Дівчинка стала учасницею програми — понад пів сотні дітей з різних куточків країни, які втратили батьків або пережили окупацію, протягом місяця перебували в Іспанії та щодня отримували психологічну терапію. Заснувала реабілітаційний табір для дітей киянка Оксана Лебедєва.

  Нинішня зимова повінь на Чернігівщині – є аномальною і сенсаційною

Нинішня зимова повінь на Чернігівщині – є аномальною і сенсаційною 11:16

В розпал зими рівень води в найбільших річках в межах Чернігівщини – Десні та Дніпрі підвищився немов під час весняного водопілля.

Під вогнем Городнянська та Семенівська громади: ситуація на ранок 27 січня

Під вогнем Городнянська та Семенівська громади: ситуація на ранок 27 січня 11:07

Російська армія за минулу добу із мінометів обстріляли громади Чернігівського та Новгород-Сіверського району.

 На користь Ніжинської громади вирішено стягнути 1 млн 717 тис. грн за користування землею – задоволено позов прокурора

На користь Ніжинської громади вирішено стягнути 1 млн 717 тис. грн за користування землею – задоволено позов прокурора 10:58

Господарським судом Чернігівської області 24.01.2023 задоволено позов прокуратури в інтересах Ніжинської міської ради до приватного товариства щодо стягнення 1 млн 717 тис. грн безпідставно збережених коштів внаслідок використання земельної ділянки комунальної власності площею майже 5,5 га без правовстановлюючих документів.

«Нетипові» пропозиції від роботодавців області

«Нетипові» пропозиції від роботодавців області 10:52

На Чернігівщині чимало хороших пропозицій від роботодавців, які готові платити гідну заробітну плату. База вакансій служби зайнятості оновлюється щодня, переглянути її можна на порталі державної служби зайнятості за посиланням https://chg.dcz.gov.ua. Найбільше вакансій для лікарів, слюсарів, водіїв, швачок, електромонтерів,підсобних робітників тощо.