Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 квітня, 22:30:11

Поза зоною зв’язку – сільчани трьох районів

30.06.2016   11:39Агенцiя

Села Олександрівка, Верхолісся, Піски, Забарівка, Сахутівка, Домашлин, Тютюнниця, Киселівка, Кирилівка, Нова Буда, Низківка, Маховики, Соснівка,Філонівка, Костючки, Лютівка Корюківського, Менського та Щорського районів перебувають у зоні сумнівного прийому мобільного зв’язку. Понад десять років тутешні жителі разом із сільською владою ніяк не вирішать проблему…

Років сім тому до Забарівки (Корюківський район) із Києва частенько приїздили фахівці з мобільного зв’язку. Ходили вулицями, обирали місце, де встановити антену, яка би поліпшувала зв’язок і забезпечувала його надійність. Але нічого путнього не знайшли. «Ось тоді я пройшов вулицями й відшукав необхідне місце, – каже сільський голова Володимир Козел. – Для них треба було, аби майданчик був дешевим. Саме звідси антена забезпечувала би хороше покриття великої території».

Фахівці з «Київстару» приїхали вдруге, обдивилися. Сказали, місце та будиночок придатні. Довго в селі чекали їх люди. Дуже надіялися, що у них з’явиться нормальний мобільний зв’язок(до цього він був безнадійним).
– Коли б у нас звели антену, вона могла би покрити велику територію, – каже вищезгаданий сільський голова . – У Низківці, Кирилівці, Забарівці, Пісках, Верхоліссі, Олександрівці, Тютюнниці, Сахутівці, Домашлині й Киселівці, ближчих селах Менського та Щорського районів жодних проблем би не було з отим зв’язком.

Та забули про селян кияни. І тоді тривогу забили в Олександрівці, яка в епіцентрі недосяжності мобілок. Не один раз писали до Києва. Зверталися до МТС, «Київстару». А наприкінці 2015 року – до «Лайфу», який планував зробити зв’язок у Домашлині. Тоді сільський голова Олександрівки Антон Редін попрохав, щоб антену встановили в їхньому селі. Та йому відповіли: «Ми робимо по черзі».

– Яка на сьогодні ситуація? – запитую в Антона Редіна.
– Багато людей із Олександрівки, Верхолісся, Пісків, а також навколишніх сіл скаржаться, що жодних змін у поліпшенні мобільного зв’язку не відбулося. Ми майже поза зоною прийому. Забули про нас зв’язківці-кияни… До найближчих антен (а вони у Корюківці й Городищі) – десятки кілометрів. До щогли, що в Городищі, можливо, ближче на чотири-п’ять кілометрів від нашого села. Там би потужності антени та обладнання треба додати. Тоді б у нас і в Забарівці, можливо, було би деяке поліпшення. Але й це не гарантовано…

З роками виявилося, що найкраще вибудувати антену в Олександрівці.

Звідси мали би хороше покриття всі вищезгадані села трьох районів.

Для цього голова разом із активістами села підшукав місце – двоповерхове приміщення на тракторному стані. Це територія «Олстасльону». Власники її погоджуються, ідуть назустріч селянам, аби саме тут встановити таку антену. Але до киян не достукатися…
У районі також дуже поганий мобільний зв’язок в Охрамієвичах, Маховиках, Соснівці, Буді, Романівському, Лупасовому, Новій Буді та ще у півдесятку сіл, які на різних «паралелях і меридіанах».

«Ми дуже просимо: посприяйте, – прохає Антон Редін. – А разом ця гірка проблема розв’яжеться ще майже для двох десятків сіл Корюківського й Менського районів. Сподіваємося на вас. Коли б запрацювали антена та її відповідне обладнання в Олександрівці, близько двох тисяч абонентів із інших сіл трьох районів мали би надійний зв’язок»


Віктор Божок, м. Корюківка

Останні новини Чернігівщини

«Трагедія в Драмі» — прем’єра документального проєкту-розслідування Суспільного 10:50

19 квітня о 19:00 на ютуб-каналі Суспільне Чернігів відбудеться прем'єра документального проєкту «Трагедія в Драмі».

Ярмаркували у Чернігові: яких працівників шукають місцеві підприємства? 10:39

Яку роботу та умови праці пропонують, говорили на ярмарку вакансій етичного бізнесу в Чернігові. Захід відбувся з ініціативи Міжнародної Організації з Міграції (МОМ) за фінансування народу Японії та за сприяння Чернігівської обласної служби зайнятості.

Спільний проєкт міста Чернігова, уряду Німеччини та UNDP в Україні 10:30

Наприкінці 2022 року в Україні було розпочато проєкт «Підтримка швидкого економічного відновлення українських муніципалітетів», який фінансується урядом Німеччини. Реалізує проєкт німецька компанія GIZ та Програма розвитку ООН (UNDP) в Україні.

Чи високі ризики відбудови/відновлення об’єктів соціальної інфраструктури, пошкодженої внаслідок російської агресії в Чернігові? 10:13

Наявність ризиків під час моніторингу визначали аналітики громадської організації «Агенція міських ініціатив».

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:44

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій постраждала 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини