Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 січня, 18:39:18

На кордоні вилучили не задекларовані кошти

30.06.2016   11:32

В міжнародному автомобільному пункті пропуску «Сеньківка», на виїзд з України по «зеленому коридору» оформлявся легковий автомобіль «Шкода». Увагу прикордонного наряду цей автомобіль привернув тим, що водій – 42-річний житель Маріуполя, помітно нервував.

Враховуючи можливий ризик незаконного переміщення через кордон зброї, боєприпасів та вибухових речовин, прикордонним нарядом ініційовано проведення спільного зі співробітниками митниці поглибленого огляду автомобіля та особистих речей водія.

Після переведення автомобіля на смугу «червоний коридор» та заповнення митної декларації проведено його спільний огляд.
В ході огляду, серед особистих речей водія виявлена значна сума коштів, а саме 16100 доларів США, 5000 рублів РФ та 4842 гривень.

Кошти, що перевищують в еквіваленті суму 10000 євро – дозволених до вивозу, а саме 5100 доларів США, 5000 рублів РФ та 3200 гривень, всього на суму 131952,21 гривень, у правопорушника вилучено.

Останні новини Чернігівщини

Ворожі війська продовжують обстрілювати прикордоння Чернігівщини та Сумщини з мінометів

Ворожі війська продовжують обстрілювати прикордоння Чернігівщини та Сумщини з мінометів 09:50

Вчора, 30 січня, російські війська продовжували обстрілювати прикордоння Чернігівської та Сумської областей.

Як вплине новий закон “Про медіа” на роботу чернігівських редакцій

Як вплине новий закон “Про медіа” на роботу чернігівських редакцій 09:27

Чернігівські редактори про новий закон “Про медіа” чули, деякі вже почали ознайомлюватися та вивчати як він вплине в подальшому на роботу. Більшість позитивно сприймають головну ідею нового закону - впорядкування діяльності різних видів медіа в Україні. Водночас, висловлюють застереження щодо реалізації на практиці окремих норм закону, зокрема, щодо створення наглядових рад для комунальних ЗМІ та наскільки суттєве стане посилення державного регулювання і впливу на редакції, в тому числі на онлайн медіа.

До рятувальників Прилуччини завітали маленькі ліцеїсти

До рятувальників Прилуччини завітали маленькі ліцеїсти 09:20

Сьогодні до одного з підрозділів Прилуцького районного управління ГУ ДСНС України у Чернігівській області на екскурсію завітали ліцеїсти варвинського ліцею №2.

До уваги авторів! Зміни в умовах конкурсу «Книга року»

До уваги авторів! Зміни в умовах конкурсу «Книга року» 09:10

Чернігівська міська ЦБС оголошує прийом заявок на участь у щорічному літературному конкурсі «Книга року-2022». До участі запрошуються автори книг, виданих у 2022 році, а також рукописів, які ще не вийшли друком.

 Киїнська громада отримала 30 палет утеплювача від компанії «ROCKWOOL»

Киїнська громада отримала 30 палет утеплювача від компанії «ROCKWOOL» 09:08

Жителі Киїнської громади, які відновлюють зруйновані чи постраждалі через війну оселі, отримали сьогодні мінеральну вату для утеплення.