Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 травня, 20:08:38

Забезпечення доступу до публічної інформації Чернігівською місцевою прокуратурою

29.06.2016   09:34

На виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» та наказу Генерального прокурора України від 30.12.2015 № 430 «Про організацію діяльності органів прокуратури України з особистого прийому, розгляду звернень та забезпечення доступу до публічної інформації» Чернігівською місцевою прокуратурою вживалися заходи, спрямовані на забезпечення права кожного на інформацію.

Протягом першого півріччя 2016 року Чернігівською місцевою прокуратурою розглянуто 18 запитів на інформацію, з них на 9 надано інформацію, на інші 9 - надано роз’яснення. Запити здебільш стосувалися питань досудового розслідування – 14 запитів, 3 запити з питань організаційно-розпорядчої діяльності, 1 – з кадрових питань.
Всі інформаційні запити вирішено протягом строку, встановленого Законом України «Про доступ до публічної інформації».

Приймання запитів та надання доступу до публічної інформації у Чернігівській місцевій прокуратурі проводиться в приймальні громадян на першому поверсі приміщення Чернігівської місцевої прокуратури за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, 1.

Робота із запитувачами проводиться у робочий час відповідно до графіку прийому запитувачів інформації у Чернігівській місцевій прокуратурі з понеділка по четвер з 9:00 до 18:00, у п’ятницю з 9:00  до 16:45, перерва на обід з 13:00 до 13:45.

Запити на інформацію можна подати: по тел/факс – 67-41-02, поштою (за адресою: 14000, м. Чернігів, вул. Шевченка, 1), електронною поштою – chernigiv.prok@gmail.com, на особистому прийомі в приміщенні прокуратури.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 30 нових випадків COVID-19

Виявлено 30 нових випадків COVID-19 19:55

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 17 травня в області зафіксовано 30 нових випадків COVID-19.

Потужний аналоговий передавач перекрив

Потужний аналоговий передавач перекрив "білі плями" телевізійного покриття у прикордонні Чернігівщині 18:58

Після дворічної перерви на Чернігівщині відновлено аналогове мовлення телеканалу "UA: Перший" на прикордонні у північно-східній частині області.

Про особливості проведення публічних закупівель говорили у Сновську

Про особливості проведення публічних закупівель говорили у Сновську 16:54

Застосування положень Закону України «Про публічні закупівлі», складання річного плану закупівель, питання організації закупівельної діяльності замовника та роботи в електронній системі закупівель розглядалися під час виїзного навчання «Правові та практичні здійснення публічних закупівель», яке проходило у Сновську.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 84 особи

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 84 особи 16:36

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, cтаном на 17 травня в області щеплено першою та другою дозою 22224 людей.

У Носівській громаді відремонтують 400-метровий легкоатлетичний стадіон

У Носівській громаді відремонтують 400-метровий легкоатлетичний стадіон 15:04

Із сучасним станом спортивного об’єкту, який планується капітально відремонтувати в громаді в рамках програми Президента України «Велике будівництво», ознайомилася перша заступниця голови Чернігівської ОДА Олена Бойко. З метою та завданнями проєкту, його доцільністю для життя громади її ознайомив Носівський міський голова Володимир Ігнатченко.