Під час пожежі житлового будинку господар загинув, а жінка отримала опіки
28 червня о 10:55 до Служби порятунку "101" у Козелецькому районі надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку в селі Кіпті.
За викликом на місце події прибули вогнеборці 5-ї державної пожежно-рятувальної частини з райцентру. На час їх прибуття вогонь вирував в середині та на даху житлового будинку.
Завдяки професійним та злагодженим діям рятувальників о 11:31 пожежу локалізували, а о 12:30 остаточно ліквідували.
Нажаль, в ході ліквідації в одній з кімнат оселі на підлозі виявили тіло 61-річного господаря. Допомогти чоловіку вже було запізно. За словами свідків, чоловік спочатку вивів із будинку свою дружину, а коли знову повернувся у палаючу оселю, щоб перевірити не залишився там онук, то назад вже не повернувся.
Його 59-річна дружина, отримала опіки кінцівок та отруєнням чадним газом. Постраждалу передали медичним працівникам для надання первинної допомоги. Онук господарів під час пожежі не постраждав.
Як з'ясувалося в ході розслідування, причиною пожежі послужило порушення правил пожежної безпеки при експлуатації побутових газових приладів, а саме газового балону.
Виявилося, що чоловік перевіряв витік газу з балону сірниками. Як результат, балон спалахнув. Полум’я миттєво охопило приміщення та поширилося по оселі.
Вогнем знищено домашні речі, покрівлю та перекриття по всій площі, пошкоджено стіни.
Останні новини Чернігівщини
Прокуратура через суд стягнула з лісгоспу майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев 11:54
Господарський суд Чернігівської області у повному обсязі задовольнив позов Новгород-Сіверської окружної прокуратури та зобов’язав ДП «Новгород-Сіверськрайагролісгосп» відшкодувати майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев.
У Корюківській громаді працює мобільна соціальна служба 11:51
На Корюківщині запроваджено новий формат соціальної підтримки, який дозволяє оперативно реагувати на потреби мешканців, особливо у віддалених населених пунктах. З червня тут працює мобільна соціальна служба – на базі місцевого Центру надання соціальних послуг.
3740 звернень щодо домашнього насильства: у Чернігівській ОВА відбулося засідання профільної робочої групи 11:48
Напередодні старту Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» у Чернігові провели засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у співпраці та за підтримки Сабкластеру з питань гендерно зумовленого насильства та Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні.
У Чернігові поліцейські оперативно встановили і затримали грабіжника 11:46
Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили 18-річного молодика, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном 50-річної чернігівки.
Чернігівські поліцейські перекрили канал незаконного поширення психотропних речовин 11:45
Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 42-річного чоловіка, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.