Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 24 липня, 11:24:12

Підліткова злочинність — трагічне явище сучасності, яке викликає лише біль і сум за дітьми із змарнованим дитинством і юністю

28.06.2016   09:40

Так, Куликівським відділом Чернігівської місцевої прокуратури вивчено та проаналізовано злочини, які вчинюються неповнолітніми, зокрема за 5 місяців 2016 року неповнолітніми вчинено 2 кримінальних правопорушення.

Найбільш поширеними злочинами серед неповнолітніх є крадіжки чужого майна, проте високі показники злочинності серед неповнолітніх спричинені не лише зростанням кількості учасників злочинів, а й тим, що деякі підлітки вчиняли по кілька правопорушень.

Проте причиною підліткової злочинності найчастіше є неналежний догляд за дітьми батьками, не доопрацювання навчальних закладів. Загальне зниження рівня життя, неблагополуччя сімей, які з втратою прибутку втрачають і моральні цінності, відсутність нормальних побутових умов — все це призводить до того, що діти вчиняють злочини. Згубно впливає на неповнолітніх телебачення, що пропагує насильство і життя заради власного задоволення.

Робота правоохоронних органів не дасть належного результату без індивідуальної роботи батьків або осіб, які їх замінюють та проведення профілактичних заходів та організації дозвілля у навчальних закладах.

Крім того, якщо батьками виявлено, що дитина прийшла додому з ознаками вживання алкогольних напоїв, тютюнових чи наркотичних засобів необхідно звернутись до правоохоронних органів з метою встановлення джерел їх придбання та притягнення винних до відповідальності.

Одним із вагомих методів попередження підліткової злочинності є індивідуальна робота батьків або осіб, які їх замінюють стосовно проведення профілактичних бесід з підлітками.
 

Останні новини Чернігівщини

7 тисяч пацієнтів отримали психологічну підтримку на первинному рівні медичної допомоги у Чернігівській області 09:32

24 липня відзначають Міжнародний день турботи про себе. Турбуватися про себе варто не тільки у цей день, а завжди. Це стосується не лише фізичного, а також і ментального здоров’я: відчуттів та емоцій.

Відтепер у місті працює тролейбусний маршрут №1 «Діагностичний центр – мікрорайон «Шерстянка»

Відтепер у місті працює тролейбусний маршрут №1 «Діагностичний центр – мікрорайон «Шерстянка» 09:25

23 липня у Чернігові почав курсувати тролейбусний маршрут №1 «Діагностичний центр – мікрорайон «Шерстянка». Унікальність цього маршруту в тому, що він з'єднав мікрорайон Шерстянка, де до цього ніколи не курсував електричний громадський транспорт, через Подусівку та центр міста, з Бобровицею.

Капремонт частин вулиць Стрілецької та Курсанта Єськова почнуть з відновлення мосту через р. Стрижень 09:22

Управління житлово-комунального господарства готове оголосити тендер на виконання капітального ремонту вулиць Стрілецької та Курсанта Єськова. Проєкт складається з двох черг. Роботи стартують вже цього року і почнуть їх з відновлення аварійного мосту через річку Стрижень.

24 липня: цей день в Україні і світі

24 липня: цей день в Україні і світі 09:19

ДЕНЬ 882 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 882 RUSSIAN AGRESSION

 Немає води під час відключень світла – «Чернігівводоканал» працює над вирішенням питань

Немає води під час відключень світла – «Чернігівводоканал» працює над вирішенням питань 13:36

КП «Чернігівводоканал» продовжує працювати з адресами багатоквартирних житлових будинків, які під час відключень світла залишаються без води. Про останні результати доповідав під час загальноміської наради 23 липня директор підприємства Сергій Малявко.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини