Рятувальники зняли з карнизу балкону чоловіка
26 червня о 01:30 від працівників Національної поліції до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про те, що в м. Чернігові по вул. Мстиславській, 20, внаслідок психічної хвороби, на карнизі балкону 2-го поверху власної квартири знаходиться 81-річний чоловік та хоче покінчити життя самогубством.
За викликом, до місця події прибуло відділення 3-ї державної пожежно-рятувальної частини у складі 4-х чоловік особового складу та 1 одиниці техніки.
Рятувальники за допомогою висувної драбини дісталися до чоловіка, допомогли спуститися та передали його медичним працівникам.
Останні новини Чернігівщини
ТОП 5 послуг для людей з інвалідністю від служби зайнятості 08:55
Протягом січня-листопада 2025 року послугами Чернігівської обласної служби скористалися понад 1,3 тис. людей з інвалідністю.
До суду направлено справу трьох російських командирів, причетних до загибелі 20 людей у Чернігові 08:48
Прокурори Чернігівської обласної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направили до суду обвинувальний акт стосовно командира 35-ї окремої мотострілецької бригади 41-ї загальновійськової армії Центрального військового округу зс рф та двох підлеглих командирів батальйонних тактичних груп.
На Чернігівщині внаслідок ворожої атаки поранені двоє людей: поліція документує воєнні злочини росіян 08:47
Вчорра вдень російська армія ударила безпілотниками по місту Городня Чернігівського району.
Агентство Enabel передало Чернігівському центру крові нову автівку і допоможе з ремонтом приміщення 08:45
У Чернігові підписали меморандум між ОВА, Бельгійським агентство з міжнародного співробітництва Enabel, Центром крові і підрядником щодо капітального ремонту будівлі Центру. У проєкті також передбачена термомодернізація.
5 грудня: цей день в Україні і світі 08:36
День 1381 Російська агресія - Day 1381 Russian aggression