Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 26 липня, 08:02:42

Працівники Чернігівської ТЕЦ додатково перевірилистан люків теплових камеру місті

25.06.2016   14:23

Фахівці КЕП «Чернігівська ТЕЦ» ТОВ ФІРМИ «ТЕХНОВА» провели додаткові перевірки люків теплотрас у Чернігові післянещасного випадку у Черкасах, коли дитина впала у теплокамеру і травмувалася. Про це повідомив головний інженер підприємства Юрій Алефіренко.

За його словами, працівники дільниці розподільчих мереж цеху теплових мереж Чернігівської ТЕЦ виконали додатковий обхід усіх люків теплових камер, що обслуговуються підприємством (близько 800 одиниць), та ретельно обстежили їхнійтехнічний стан.

«Виявлені недоліки будуть усунені. Подана заявка на придбання матеріалів та заміну дефектних люків, аби попередити нещасні випадки», - зазначив Ю.Алефіренко.

Він також додав, що на жаль, і нині металеві люки часто є об’єктами крадіжок, що спричиняє додаткові витрати для підприємства та створює загрозу для життя і здоров’я чернігівців.

Головний інженер Чернігівської ТЕЦ підкреслив, що у випадку виявлення незакріплених чи відкритих люків теплокамер, варто не бути байдужим і повідомити про ці факти аварійному диспетчеру Чернігівської ТЕЦ (тел.: 678-220).

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: полуничний зефір

Смачні рецепти вихідного дня: полуничний зефір 11:00

Приготовані своїми руками десерти не лише смачні. Такі солодощі можуть бути по-справжньому здоровими та не містити шкідливих або потенційно небезпечних інгредієнтів.

Гороскоп на наступний тиждень з 26 липня по 1 серпня

Гороскоп на наступний тиждень з 26 липня по 1 серпня 10:00

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 26 липня по 1 серпня 2021 року

25 липня - День зубного техніка

25 липня - День зубного техніка 08:50

Свято, що відзначається зуботехніками 25 липня. Щорічне святкування Дня зубного техніка почалося на початку 2000 в середовищі працівників зуботехнічних лабораторій.

25 липня - День працівників торгівлі

25 липня - День працівників торгівлі 08:30

Завжди і у всі часи його величність Торгівля мала найважливіше значення в економічному житті переважної більшості регіонів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини