Під процесуальним керівництвом прокуратури області триває досудове розслідування за фактами вербування людей
Прокуратурою Чернігівської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадження за фактами вербування, переміщення людей з метою експлуатації, з використанням їх уразливого стану, вчинених за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 149 КК України).
Як встановлено, у період з листопада 2015 року по травень поточного підозрювана, діючи умисно, переслідуючи корисливий мотив щодо незаконного збагачення, усвідомлюючи суспільно-небезпечний характер своїх протиправних дій, спрямованих на порушення конституційних прав людини –особисту волю, честь та гідність, що посягають на основні засади суспільної моралі у сфері статевих стосунків, за попередньою змовою з невстановленою особою на території м. Чернігова вербували та переміщували громадянок України до Республіки Туреччина з метою їх експлуатації.
Під час супроводу жінок при проходженні ними контролю служби авіаційної безпеки аеропорту зловмисниця була затримана правоохоронцями.
Жінці повідомлено про підозру у вчинені кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 149 КК України, та судом обрано запобіжний захід у виді домашнього арешту.
Досудове розслідування здійснює СУ ГУНП в області.
Останні новини Чернігівщини
Про стан прибирання міста та подальші завдання — за підсумками наради 17:21
На щотижневій загальноміській нараді 31 березня начальник комунального підприємства «Муніципальна варта» Ігор Дєдіков прозвітував про результати інспектування території міста.
Чернігівські самбісти вибороли призові командні місця на всеукраїнському чемпіонаті 16:33
Цими вихідними у Києві відбувся чемпіонат України з бойового самбо серед усіх вікових груп у розділі «Класік».
Поліція Чернігівщини ліквідувала міжнародний канал торгівлі людьми 16:09
Поліцейські затримали 33-річну організаторку міжнародного каналу з вербування і переправлення молодих українок до країн Європи з метою їх сексуальної експлуатації.
Інна Афонченко виборола два «золота» на чемпіонаті України зі стрільби кульової 15:35
З 22 до 28 березня у Київ відбувся чемпіонат України зі стрільби кульової серед осіб із порушеннями слуху.
Вікторія Здор виборола дві нагороди на чемпіонаті України з шахів у Львові 15:14
У Львові завершився чемпіонат України з шахів серед юніорів та юніорок до 20 років.