Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 квітня, 11:57:27

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

24.06.2016   09:12Агенцiя

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 23 червня до 8:00 24 червня 2016 року.

МНС

МНС

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 2 випадки загибелі на водних об’єктах, 3 дорожньо-транспортні пригоди та 3 пожежі в житловому секторі. Внаслідок цих подій загинули 2 особи та 3 особи постраждали.


Ліквідація наслідків негоди:

Станом на 7 год. 24 червня електропостачання в населених пунктах  Чернігівського району відновлено в повному обсязі.


Загибель на водних об’єктах – 2:

- в р. Десна біля с. Друцьке Чернігівського району о 13 год. 22 червня  місцевими жителями було виявлено та піднято на поверхню з води тіло мешканця с. Слобода Чернігівського району, 1971 року народження. Причина смерті встановлюється;

- в р. Дніпро біля с. Прохорів Чернігівського району о 15 год. 30 хв. 23 червня  місцевими жителями було виявлено та піднято на поверхню з води тіло мешканця м. Чернігів, 1989 року народження. Причина смерті встановлюється.


Дорожньо-транспортні пригоди – 3:

- в м. Чернігові по проспекту Миру, 199 о 10 год. 30 хв. 23 червня водій автомобіля "Mercedes-Benz" здійснив наїзд на пішохода, який перетинав проїжджу частину дороги в межах нерегульованого пішохідного переходу. Внаслідок пригоди пішохід отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований до травматологічного відділення Чернігівської міської лікарні №2;

- в с. Андріївка Носівського району о 10 год. 50 хв. 23 червня водій автомобіля "Geely Emgrand" здійснив наїзд на пішохода, який несподівано кинувся в бік автомобіля. Внаслідок пригоди пішохід отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований до Носівської центральної районної лікарні;

- на автодорозі Ніжин-Прилуки біля с. Талалаївка Ніжинського району  о 16 год. 35 хв. 23 червня водій автомобіля "Nissan Primera" не надав перевагу в русі автомобілю "Daewoo Lanos", який з’їжджав з головної дороги на другорядну, та здійснив з ним зіткнення. Внаслідок пригоди водій автомобіля "Daewoo Lanos" отримав тілесні ушкодження.


Пожежі в житловому секторі – 3.


Радіаційний фон:

На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 9-12 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 12 мкр/год., Ніжин – 11 мкр/год., Прилуки – 12 мкр/год., Остер – 12 мкр/год., Покошичі – 10 мкр/год, Семенівка – 11 мкр/год., Сновськ – 9 мкр/год.


Прогноз погоди:

За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 23 червня до 20 години 24 червня очікується мінлива хмарність, без опадів. Вітер північно-східний 5-10 м/с. Температура по області вночі 13-18º тепла, вдень 25-30º тепла.

По Чернігову без опадів. Температура вночі 15-17º тепла, вдень 27-29º тепла.

Останні новини Чернігівщини

В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43

Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.

Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12

2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.

Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10

Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:18

Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще п'ять чернігівців 09:35

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 2 квітня затвердив чергові рішення комісій із розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини