Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 1 грудня, 01:44:05

Традиційно 23 червня в Україні своє професійне свято відмічають державні службовці

23.06.2016   11:13Агенцiя

У державних органах області та їх апараті на кінець 2015 р. було зайнято 8 тис. осіб, на яких поширюється дія Закону України «Про державну службу». Серед них 31% – працівники обласної та районних державних адміністрацій, 59% – територіальних органів центральних органів виконавчої влади, решта – судової влади та прокуратури. За рік кількість державних службовців скоротилася на одну тисячу осіб (11%).

Серед державних службовців три чверті – жінки, 42% – молодь у віці до 35 років. Посади керівників займала чверть працюючих.

За стажем державної служби найчисельніші групи складали державні службовці зі стажем від 15 до 25 років (25%), від 10 до 15 років (24%) та від 5 до 10 років (24%).

Повну вищу освіту мали 92% державних службовців, неповну та базову вищу – 8%, 12 осіб – науковий ступінь (11 – кандидата наук, 1 – доктора наук).

У минулому році 82 працівники здобули вищу або другу вищу освіту, з них рівень магістра в галузі знань “Державне управління” отримали 50 осіб. З метою підвищення свого кваліфікаційного рівня пройшли навчання півтори тисячі осіб.

Останні новини Чернігівщини

Ворог продовжує обстрілювати прикордоння Чернігівщини

Ворог продовжує обстрілювати прикордоння Чернігівщини 16:38

Вчергове окупанти поцілили по прикордонню Чернігівщини і Сумщини.

До уваги мешканців Чернігова і району!

До уваги мешканців Чернігова і району! 16:33

Сьогодні з 16:30 до 20:00 будуть проводитися нічні стрільби з використанням автоматичної стрілецької зброї на полігоні на околицях міста.

Як вимушені переселенці допомагають Менській громаді. Історія Світлани 14:51

Якщо людина мала сильну громадську свідомість та позицію до того, як почалось повномасштабне вторгнення, то вона її не позбувається і тепер, а навпаки - максимально адаптується в умовах війни на новому місці і допомагає громаді, яка її прийняла.

 Як переживають війну люди з діагнозом ВІЛ/СНІД?

Як переживають війну люди з діагнозом ВІЛ/СНІД? 11:06

За 9 місяців цього року в Чернігівській області виявлено 265 нових випадків ВІЛ-інфекції. В порівняні з минулими роками, ця цифра не збільшилась. Але вона могла би бути меншою, якби не бойові дії на нашій території. Війна – це завжди кров. А кров - один із можливих шляхів передачі ВІЛ. Тому кількість звернень в області щодо обстеження на ВІЛ, починаючи з квітня, відчутно зросла. Про це розповідає піар-менеджерка ГО «Відродження нації» Ірина Кравець.

Відбулося засідання 12 сесії обласної ради восьмого скликання: підсумки роботи

Відбулося засідання 12 сесії обласної ради восьмого скликання: підсумки роботи 10:49

Низку важливих рішень щодо життєдіяльності Чернігівщини в умовах воєнного стану прийняли сьогодні депутати у ході пленарного засідання 12 сесії обласної ради восьмого скликання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини