Патрульні затримали подружжя, яке намагалося викрасти бетонні плити
22 червня близько п’ятої ранку екіпаж патрульної поліції під час несення служби звернув увагу на двох громадян, які знаходилися на алеї, що на проспекті Миру, де якраз відбувається реконструкція.
Чоловік і жінка несли бетонну плиту у бік припаркованого неподалік автомобіля. Саме ці плити зараз міняють на декоративну тротуарну плитку.
У багажнику їхнього автомобіля лежала ще одна плита. Впіймані на гарячому чоловік та жінка, які виявилися подружжям, відпиратися не стали. Патрульні їх затримали і викликали слідчо-оперативну групу.
Чернігівська поліція за фактом скоєного злочину зареєструвала кримінальне провадження за ч. 2 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка, вчинена за попередньою змовою групою осіб).
Подружжю може загрожувати обмеження волі на строк до п’яти років або позбавлення волі на той самий строк.
Останні новини Чернігівщини
Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25
Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.
Шахрайство зі спадщиною: судитимуть організатора злочинної групи та двох приватних нотаріусів 18:22
Прокурорами Чернігівської обласної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно організатора злочинного угрупування та двох пособників за фактами шахрайства, використання підроблених документів та легалізації майна, одержаного злочинним шляхом (ч. 4 ст. 190, ч.ч. 2, 3 ст. 28 ч. 4 ст. 358, ч. 2 ст. 209 КК України).
Безпека пацієнтів понад усе: в Чернігівській обласній дитячій лікарні впроваджують передові стандарти гігієни WASH 18:21
Чисті руки медика – це врятовані життя. Дотримуючись цієї філософії, фахівці Чернігівської обласної дитячої лікарні пройшли інтенсивне навчання з кращих світових практик у сфері води, санітарії та гігієни (WASH).
«Енергопідтримка для ФОП» до 15000 гривень 18:17
Щоб допомогти українським підприємцям пережити зиму в умовах постійних обстрілів та аварійних відключень, Уряд запровадив спеціальну програму підтримки, яку буде реалізовувати Міністерство економіки, довкілля та сільського господарства України та Державна служба зайнятості.
У Прилуках поліцейські затримали наркоторговця 11:19
Співробітники відділу кримінальної поліції спільно з поліцейськими сектору боротьби з наркозлочинністю Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів збуту наркотичних засобів, вчинених 44-річним мешканцем міста Ічня.