Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 10 грудня, 03:01:42

Громадськість прагне визначити точні межі РЛП "Ялівщина"

17.06.2016   10:12Агенцiя

На черговому засіданні робочої групи з моніторингу діяльності та підготовки пропозицій щодо подальшого функціонування комунального закладу «Регіональний ландшафтний парк «Ялівщина» гаряча дискусія традиційно розгорнулася навколо меж РЛП.

Учасники засідання намагалися визначити, які ж саме об’єкти опинилися на території ландшафтного парку, а які залишилися за його межами.

Голова робочої групи Тамара Петрова акцентувала на тому, що засідання робочої групи організовано згідно доручення голови облдержадміністрації, але проект створення РЛП з визначенням його меж так і не був наданий на розгляд громадськості. Натомість громадськість була ознайомлена з графічним зображенням проекту землеустрою, який було презентовано в облдержадміністрації 6 червня та розміщено на веб-сайті Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації.

Зауваження щодо проекту землеустрою стосувались доцільності включення до території РЛП ділянок надто далеких від Ялівщини та щодо необхідності громадського обговорення доцільності включення до території РЛП спірних ділянок.

Емоційно обговорювалось питання, чи увійшли до території РЛП деякі вулиці, наприклад, Стрілецька. Громадські активісти, не включені до складу робочої групи, наполягають на тому, що через створення РЛП можуть постраждати мешканці цього мікрорайону: якщо їх приватні житлові й господарчі будівлі, присадибні ділянки опиняться на території парку, господарі не зможуть сповна ними розпоряджатися.

В результаті дискусії згоди так і не було досягнуто. Кожен залишився при своїй думці.

Наприкінці засідання члени робочої групи вирішили звернутися до Чернігівського міського голови з проханням надати їй висновки, зроблені міськими управлінням архітектури та містобудування та управлінням земельних ресурсів, щодо проекту землеустрою по організації і встановленню меж території регіонального ландшафтного парку «Ялівщина».
 

Останні новини Чернігівщини

В чернігівському Пункті Незламності малеча долучилась до конкурсу малюнку

В чернігівському Пункті Незламності малеча долучилась до конкурсу малюнку "Я у безпеці з МВС" 15:35

Сьогодні один із чернігівських Пунктів Незламності став осередком не тільки тепла та світла, але й творчості та навчання.

Майже 1,8 мільярди гривень отримали бюджети Чернігівщини  у листопаді 2022 року

Майже 1,8 мільярди гривень отримали бюджети Чернігівщини у листопаді 2022 року 14:43

У листопаді поточного року платниками податків Чернігівської області сплачено до бюджетів усіх рівнів майже 1,8 млрд грн податків та зборів, що на 27,6 відс. або на 384 млн грн більше, ніж у листопаді минулого року.

АМУ: рішення суду щодо Атрошенка нівелює антикорупційне законодавство

АМУ: рішення суду щодо Атрошенка нівелює антикорупційне законодавство 14:41

Відсторонення міського голови Чернігова Владислава Атрошенка від посади за рішенням суду - безпрецедентний випадок в історії незалежної Україні, який носить політичний характер і несе загрозу місцевому самоврядуванню, демократії та правам всіх громадян України. З такою заявою виступило правління Асоціації міст України

За 11 місяців у Чернігівській області працевлаштувлися більше 8 тисяч працівників

За 11 місяців у Чернігівській області працевлаштувлися більше 8 тисяч працівників 14:36

Саме стільки громадян області забезпечено роботою, з них близько 700 оперативно, до набуття статусу безробітного.

Архітектор з Чилі допомагатиме відновлювати Чернігівщину

Архітектор з Чилі допомагатиме відновлювати Чернігівщину 10:23

Перспективи співпраці щодо відбудови Чернігівської області обговорили сьогодні на онлайн-зустрічі перший заступник начальника Чернігівської ОВА Костянтин Мегем та чилійський архітектор Крістіан Віттіг. Участь у зустрічі також взяли представники профільних структурних підрозділів ОВА.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини