Інженера-землевпорядника підозрюють у шахрайстві
Поліцейські Чернігівського відділу поліції ГУНП в Чернігівській області розслідують факт шахрайських дій з боку працівника Чернігівської регіональної торгово-промислової палати.
До Чернігівського відділу поліції з Чернігівської регіональної торгово-промислової палати надійшла заява-повідомлення про те, що до них стали звертатись громадяни з претензіями про нібито невиконані організацією зобов'язання.
Скаржники стверджували, що замовляли у працівника цієї установи - інженера-землевпорядника, виготовлення землевпорядної документації і, навіть, оплатили вартість послуг, але до цього часу не отримали замовлення.
В ході проведення перевірки, поліцейські встановили, що всі потерпілі домовлялися з працівником, якого нещодавно звільнили за прогули. Всі вони вручали гроші особисто цьому працівнику за проведення землевпорядних робіт. На даний час з такими заявами звернулося 8 чернігівців. Загальна сума сплачених ними коштів становить майже 18 тисяч гривень.
За даним фактом слідчим відділом Чернігівського відділу поліції відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство), карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років.
Триває досудове розслідування.
Останні новини Чернігівщини
Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії 10:36
Є люди, які не бояться починати все спочатку. Історія Валентини Будько з Бахмача — саме про це.
З початку дії програми «єВідновлення» на Чернігівщині схвалено 6,7 тисячі заяв на майже 3 мільярда гривень 09:24
Про стан реалізації в області програми «єВідновлення» розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.
Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка 09:24
У Національній бібліотеці України для дітей 11 травня відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка «Майбутнє планети — у наших руках!». Серед переможців — Артур Мнацаканов, який зайняв III місце у віковій категорії 8-11 років.
"Грошова допомога" обернулась втратою 9 тисяч гривень 09:21
Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 9 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв