У Чернігові готуються до Дня Конституції України та Дня молоді
В Чернігівській міській раді під головуванням заступника міського голови Ольги Хоніч відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та проведення в місті заходів до Дня Конституції України та Дня молоді.
У засіданні взяли участь представники Департаментів культури й інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА, відділів та управлінь міськради, комунальних підприємств, правоохоронних органів.
Як повідомив начальник управління культури міської ради Юрій Ткач, всі основні заходи відзначатимуться в період з 24 по 28 червня в рамках мультифестивалю «CherVen». За попереднім планом в Центральному парку культури і відпочинку на відкритій сцені пройде концертна програма за участю творчих колективів, інтелектуальні та веселі конкурси. Заходи відбудуться також і в Міському палаці культури, де вже за традицією пройде Міжнародний фестиваль молодіжного гумору «Хрущ-2016».
Основний урочистий захід до Дня Конституції України відбудеться 24 червня о 15 годині. Про це повідомили представники облдержадміністрації. У обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм відбудеться святковий концерт та нагородження Почесними грамотами і Подяками за участю керівництва області та міста. Під час проведення урочистостей будуть покладені квіти до меморіальних стел Героям Небесної Сотні та військовослужбовцям Чернігівщини, загиблим в зоні антитерористичної операції на сході України, пам’ятника Т. Г. Шевченку та до Каменю борцям за волю та незалежність України.
Детальний план заходів буде опубліковано на офіційному веб-сайті Чернігівської міської ради пізніше.
Під час обговорення члени організаційного комітету висловили свої пропозиції щодо проведення цього свята.
Ольга Хоніч закликала усіх відповідальних осіб, причетних до організації свята, злагоджено і відповідально організувати роботу та провести загальноміські заходи на належному рівні.
Останні новини Чернігівщини
Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями 13:06
Про можливості інтелектуальної власності йшлося під час чергової онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу».
Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік 12:43
28 серпня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення щодо організації освітнього процесу в закладах освіти міста Чернігова у 2026/2027 навчальному році.
Знімати відео та вести блог: оголошено набір на новий сезон безкоштовної школи блогерства для підлітків з інвалідністю 12:40
В Україні втретє запускають ХІТ — Хаб Інклюзивного ТікТоку, безкоштовну школу блогерства для підлітків з усієї України віком 14–18 років, які мають інвалідність. Тут вчать знімати відео, монтувати й вести власний блог. Подати заявку можна до 31 серпня; навчання почнеться восени, а участь – безкоштовна.
СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки 11:30
Служба безпеки викрила у Чернігові ще одну схему ухилення від мобілізації і затримала організатора оборудки та його спільницю.
Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти 11:29
Житель Ніжина Іван Вовкогон знає ціну здоров’ю та силу відновлення не з чужих слів. Після повномасштабного вторгнення, незважаючи на вік, він взяв до рук зброю та разом із багатьма добровольцями в складі ТРО став на захист рідного міста.