Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 18 жовтня, 08:11:35

Поліція Прилук за підтримки міської ради встановила у місті систему відеоспостереження

15.06.2016   13:06

В публічних місцях Прилук за порядком спостерігають 14 відеокамер. Поліція і влада планують збільшити їх кількість до 44.

14 червня до Прилук завітали тимчасово виконуючий обов'язки начальника Головного управління Національної поліції в Чернігівській області полковник поліції Едуард Альохін та його заступник Олександр Потапенко аби зустрітися з міським головою Ольгою Попенко.

Керівники мали на меті провести за участю журналістів та громадськості презентацію системи відеоспостереження в публічних місцях Прилук, яка почала функціонувати завдяки підтримці голови міської ради Ольги Попенко та державницької позиції депутатів ради. В черговій частині Прилуцького відділу поліції керівництво, гості і журналісти могли на власні очі побачити як працює система і переконатися в її ефективності.

Ще наприкінці лютого на черговій сесії Прилуцької міської ради начальник Прилуцького відділу поліції Руслан Крахмілець виніс на обговорення депутатського корпусу проект Програми «Впровадження системи вуличного відеоспостереження у м. Прилуки на 2016-2018 роки». Її розробка та прийняття були зумовлені потребами часу та необхідністю більш раціонального використання особового складу поліції. Депутати Прилуцької міської ради прийняли рішення на користь проекту. Були затверджені заходи програми та ухвалений кошторис, який склав майже 1,3 мільйона гривень.

В першому півріччі за виділені міською радою півмільйона гривень були встановлені 14 сучасних камер відеоспостереження та обладнано пульт програмно-апаратного комплексу в черговій частині відділу поліції. Апаратура дозволяє з високою чіткістю розпізнавати номерні знаки транспортних засобів та ідентифікувати обличчя правопорушників. 

Відтепер у поліції з'явилася можливість цілодобово в режимі онлайн контролювати ситуацію на вулицях Прилук та негайно реагувати на будь-які порушення публічного порядку. Натомість поліцейські патрулі нестимуть службу в інших місцях, які потребують посиленої уваги правоохоронців. У другому півріччі міська рада Прилук планує продовжити встановлення камер відеоспостереження в публічних місцях і вже до кінця року довести їх кількість до 44.

Виступаючи перед гостями заходу, Едуард Альохін підкреслив, що встановлення камер відеоспостереження є доброю європейською практикою, яка давно засвідчила свою ефективність в інших країнах.

- Камери спостереження - це дуже актуально, це атрибут сучасного життя і я взагалі не уявляю ефективної роботу поліції без такої системи, - зазначив Едуард Альохін. В перспективі камери мають бути встановлені у всіх містах області, що значно покращить порядок і безпеку у публічних місцях.

Едуард Альохін також висловив подяку міському голові Ользі Попенко і депутатам Прилуцької міської ради за реальну підтримку поліції та ефективні кроки в напрямку підвищення захисту безпеки городян, адже встановлена система виконуватиме превентивну функцію, завдяки чому зменшиться кількість правопорушень і покращиться їх розкриття.

У свою чергу Ольга Попенко запевнила, що в подальшому розпочата співпраця буде продовжуватися й поглиблюватися на благо територіальної громади. Мер висловила сподівання, що приклад такої співпраці в майбутньому стане початком реалізації даної Програми й у Прилуцькому районі.

В ході зустрічі з особовим складом Прилуцького відділу поліції очільник ГУНП в області розповів поліцейським про хід атестації в області та державі вцілому й закликав поліцейських посилено готуватися до неї. Зокрема Едуард Альохін порадив правоохоронцям поглиблено вивчати законодавство та нормативні документи, які регламентують діяльність поліції. Керівник нагадав, що атестація є по суті ґрунтовною перевіркою знань поліцейських і для сумлінних працівників вона не повинна стати якоюсь проблемою.

Останні новини Чернігівщини

П’ять цікавих фактів про борщ, яких ви не знали

П’ять цікавих фактів про борщ, яких ви не знали 10:59

Приготування борщу увійде до Національного переліку елементів нематеріальної культурної спадщини, повідомило Міністерство культури та інформаційної політики України.

9 найкорисніших рослинних олій для організму людини

9 найкорисніших рослинних олій для організму людини 10:53

Якщо з настанням осені до вас часто чіпляються застуди, погіршилося травлення, або шкіра страждає від сухості, вам всього лише необхідно запастися потрібними рослинними оліями, вживати їх в їжу щодня і дуже скоро ви будете виглядати і відчувати себе чудово!

Смачні рецепти вихідного дня: готуємо турецький бурек

Смачні рецепти вихідного дня: готуємо турецький бурек 10:31

Бурек — це ситний пиріг родом з Туреччини. Існує безліч способів його приготування, деякі навіть передаються з покоління в покоління.

Вікторія Апанасенко з Чернігова стала I Міс Україна Всесвіт-2021

Вікторія Апанасенко з Чернігова стала I Міс Україна Всесвіт-2021 10:26

У п'ятизірковому київському готелі Fairmont Grand Hotel Kyiv відбувся фінал конкурсу краси Міс Україна Всесвіт-2021.