Поліція розслідує обставини смерті малолітньої дівчинки
11 червня до чергової частини Прилуцького відділу поліції ГУНП в Чернігівській області надійшло повідомлення, що в центральній районній лікарні померла 5-річна дівчинка. На місце події терміново направилася слідчо-оперативна група у повному складі.

Поліцейські встановили, що напередодні малолітній дівчинці стало зле. Батьки негайно звернулися у своєму селі до лікаря амбулаторії загальної практики сімейної медицини.
Оглянувши дитину, медик викликав «швидку» та доставив пацієнтку до Прилуцької центральної районної лікарні для надання медичної допомоги з підозрою на отруєння. Ще добу медики боролися за життя дівчинки, але 11 червня вона померла в лікарні.
В сім'ї залишилося ще троє малолітніх дітей. Наразі поліцейськими опитані свідки даної події та проводяться заходи зі встановлення причин та обставин смерті дитини.
Відомості про подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавленням волі на строк від семи до п'ятнадцяти років. Триває досудове розслідування.
Останні новини Чернігівщини
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Ніжинському районі 13:33
Поліція розпочала кримінальне провадження за фактом ДТП у Ніжинському районі внаслідок якої загинув пасажир легковика.
Базова соціальна допомога: стартує новий проєкт для сімей з низькими доходами 13:12
З 1 липня цього року в Україні стартує експериментальний проєкт для сімей з низькими доходами.
Поліція розслідує обставини ДТП, у якій травмувався військовослужбовець Національної гвардії України 12:51
Днями до Чернігівського райуправління поліції надійшло повідомлення про те, що водій автомобіля Volkswagen Passat скоїв наїзд на військовослужбовця Національної гвардії України, який ніс службу на блокпосту.
Державна програма «єКнига» триває 11:49
Її мета – підтримати українських видавців та мотивувати молодь читати.
Німецько-українська конференція муніципальних партнерств: Чернігів долучився до міжнародної платформи співпраці 10:47
16–18 червня 2025 року в місті Мюнстер (Федеративна Республіка Німеччина) відбулася Сьома Німецько-українська конференція муніципальних партнерств, що об’єднала понад 700 учасників із Німеччини, України та інших європейських країн — представників муніципалітетів, урядів, міжнародних організацій та громадянського суспільства. Захід був організований Програмою «Муніципальне партнерство з Україною», що впроваджується Engagement Global за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).