Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 6 серпня, 07:11:18

В Прилуках про донорів пам'ятають, турбуються, шанують

14.06.2016   15:59

13 років тому міжнародна Федерація Товариства Червоного Хреста та Червоного Півмісяця, Міжнародна Федерація донорів крові, Міжнародна спілка переливання крові за сприяння Всесвітньої Організації Охорони Здоров'я оголосили 14 червня — Всесвітнім днем донора крові.

Саме цього дня народився відомий лікар-імунолог, лауреат Нобелівської премії Карл Ландштайнер, який зробив геніальне відкриття — винайшов групи крові. Відтоді стало можливим шляхом переливання крові рятувати життя та повертати здоров'я важкохворим. Саме цього дня у світі вшановують тих, хто добровільно віддає свою кров заради порятунку інших.

В Прилуках про донорів пам'ятають, турбуються, шанують. Про це свідчить святкова конференція донорів, яка в м. Прилуки проводиться щороку і вже стала традиційною.

Червонохрестівців у організації святкування вже багато років підтримує Почесний громадянин міста — Анатолій Мирошниченко.

На конференцію донорів було запрошено 100 чоловік з-поміж Почесних та активних донорів міста. Заступник міського голови Тетяна Фесенко від імені міської ради та всього депутатського корпусу, за сприяння виконавчого комітету міста вручила активістам Почесні грамоти, не забувши й про матеріальне заохочення городян. Святкової атмосфери в залі додавали квіти від Прилуцької м'ятно-дослідної станції.

Благородна та самовіддана справа об'єднує багатьох людей, але будь-яка ініціатива потребує нашої з вами підтримки. Шановні донори крові, вітаємо вас зі святом та бажаємо доброго здоров'я вам та вашим родинам. Живіть в гармонії та мирі, будьте щасливими, адже ваше життя дає змогу жити іншим, а ваше добро, відчувати небайдужість світу.

Останні новини Чернігівщини

 Викладача циклової комісії військово-спеціальних дисциплін військової частини на Чернігівщині суд позбавив військового звання

Викладача циклової комісії військово-спеціальних дисциплін військової частини на Чернігівщині суд позбавив військового звання 22:23

За публічного обвинувачення Деснянської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону засуджено викладача циклової комісії військово-спеціальних дисциплін однієї з військових частин, дислокованої у смт Десна.

Чернігівська область: піротехніки ДСНС знищили 62 вибухонебезпечних предмета часів Другої світової війни

Чернігівська область: піротехніки ДСНС знищили 62 вибухонебезпечних предмета часів Другої світової війни 22:19

У період з 19 липня по 4 серпня фахівцями групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Головного управління ДСНС України у Чернігівській області під час здійснення робіт із планового очищення території загалом виявлено та знищено у встановленому порядку 62 вибухонебезпечних предмета часів Другої світової війни.

Накладено арешт на майно порушників податкового законодавства

Накладено арешт на майно порушників податкового законодавства 22:13

Співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Чернігівській області, під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури, встановлено факт ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах з боку службових осіб одного з підприємств міста Чернігова.

Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості

Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості 22:00

У зв’язку з проведенням адміністративно-територіальної реформи чимало держслужбовців та інших співробітників, котрі працювали в апаратах райдержадміністрацій залишилися без роботи. До їх числа потрапила Світлана Базиль з Ріпкинщини, яка все життя працювала секретарем. Свій трудовий шлях починала в Клубівській сільській раді, а потім близько 20 років була секретарем в Ріпкинській райдержадміністрації.