Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 червня, 00:20:06

Поліція викрила зловживання чиновників більше ніж на 2,7 мільйони гривень

14.06.2016   14:56Агенцiя

Працівники Управління захисту економіки в Чернігівській області Департаменту захисту економіки Нацполіції викрили факт зловживання службовими особами одного з управлінь Чернігівської міської ради під час проведення процедури державних закупівель.

Попри невідповідність умовам тендеру, підприємство визнали переможцем та того ж дня перерахували на його рахунок понад 2,7 мільйона гривень.

Згодом Антимонопольний комітет визнав укладений договір недійсним. Відкрито кримінальне провадження. Так, у березні 2016 року було проведено конкурсні торги із закупівлі послуг з організації і забезпечення харчування учнів в загальноосвітніх навчальних закладах м. Чернігова. Очікувана вартість закупівель склала понад 10,6 мільйонів гривень.

Незважаючи на невідповідність переможця конкурсним вимогам, з комунальним підприємством у квітні було укладено відповідний договір. В день його укладання на рахунок комунального підприємства з бюджету надійшли понад 2,7 мільйона гривень.

Згодом рішенням Антимонопольного комітету України вищевказаний договір визнано недійсним через те, що конкурсна документація переможця не відповідає умовам тендеру.

Державі завдано збитків на суму понад 2,7 мільйонів гривень. Слідчим відділом Чернігівського відділу поліції ГУНП в Чернігівській області відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України (зловживання владою або службовим становищем).

Посадовцям, які причетні до скоєння даного правопорушення, може загрожувати позбавлення волі на строк до 6 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, зі штрафом від 8,5 тисяч до 17 тисяч гривень.

Триває досудове розслідування.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 11:02

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

 Чернігівщина продовжує розширювати міжнародну співпрацю: акцент – на відновленні та довгостроковому розвитку регіону

Чернігівщина продовжує розширювати міжнародну співпрацю: акцент – на відновленні та довгостроковому розвитку регіону 10:59

Чернігівська область продовжує активно розвивати міжнародне співробітництво, залучаючи партнерів до відновлення, розвитку громад, реалізації інвестиційних та гуманітарних проєктів.

На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу

На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу 09:08

У Чернігівському вищому професійному училищі відкрили сучасний навчальний хаб автосервісу Bosch Junior Academy. Проєкт реалізувало Бельгійське агентство з міжнародного співробітництва Enabel. Його вартість – майже 3,3 мільйона гривень.

 Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України»

Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України» 09:04

У закладах загальної середньої та професійної освіти Чернігівської області завершився перший повний дворічний цикл навчання випускників за оновленою програмою навчального предмета «Захист України».

10 червня: цей день в Україні і світі 08:56

День 1566 Російська агресія - Day 1566 Russian aggression