Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 13 червня до 8:00 14 червня 2016 року.

МНС
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди, 2 пожежі та 1 аварійну ситуацію на системах життєзабезпечення. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.
Дорожньо-транспортні пригоди – 2:
- в м. Чернігові по вул. 77-ої Гвардійської дивізії біля зупинки громадського транспорту "Урочище ялівщина" о 23 год. 37 хв. 12 червня водій автомобіля "Kia Sephia" виїхав на смугу зустрічного руху та здійснив зіткнення з автобусом-таксі марки "РУТА" (маршрут № 42), у якому на той час не було пасажирів. Внаслідок пригоди водій автомобіля "Kia Sephia" отримав травми різного ступеню важкості та без свідомості був доставлений до хірургічного відділення Чернігівської міської лікарні № 2;
- в смт Ріпки об 11 год. 30 хв. 13 червня до Ріпкинської центральної районної лікарні з травмами характерними для дорожньо-транспортної пригоди звернувся мешканець смт Ріпки. Обставини пригоди встановлюються.
Пожежі – 2, з них 1 пожежа в житловому секторі та 1 випадок загоряння сухої трави на площі 0,4 га. Внаслідок цих пожеж 1 особа загинула.
Аварійні ситуації на системах життєзабезпечення – 1:
В м. Чернігові по вул. Волковича, 21 о 19 год. 40 хв. 13 червня стався порив водопроводу гарячої води. Без постачання гарячої води залишилися мешканці п’ятиповерхового будинку. Холодна вода подається.
Аварійно-відновлювальні роботи проводяться силами ПАТ "Облтеплокомуненерго".
Радіаційний фон:
На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 10-12 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів –10 мкр/год., Ніжин – 11 мкр/год., Прилуки – 12 мкр/год., Остер – 11 мкр/год., Покошичі – 11 мкр/год, Семенівка – 10 мкр/год., Сновськ – 10 мкр/год.
Прогноз погоди:
За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 13 червня до 20 години 14 червня очікується мінлива хмарність, вночі без істотних опадів, вдень місцями невеликий короткочасний дощ, гроза. Вітер східний 7-12 м/с. Температура по області вночі 8-13º тепла, вдень 20-25º тепла.
По Чернігову вдень невеликий короткочасний дощ. Температура вночі 11-13º тепла, вдень 22-24º тепла.
Останні новини Чернігівщини
Ніжинські поліцейські затримали підозрювану, яка ножем завдала тяжких тілесних ушкоджень своєму співмешканцю 10:51
У Ніжині поліцейські затримали жінку, яка під час конфлікту, на ґрунті спільного розпиття алкоголю, тяжко поранила ножем свого співмешканця.
На Чернігівщині внаслідок російської атаки поранено жінку та неповнолітню дівчину: поліція документує наслідки 10:50
Сьогодні, 1 вересня, росіяни атакували безпілотниками м. Городню Чернігівського району. Внаслідок ворожих ударів зазнали поранень двоє місцевих мешканок - 50-річна жінка та 14-річна дівчина.

В Україні створюють протезні мікроклініки для реабілітації після ампутацій 10:48
В Україні реалізується проєкт зі зміцнення системи охорони здоров’я у сфері реабілітації після ампутацій.
Чернігівські тхеквондисти вибороли сім медалей на чемпіонатах України у Львові 10:46
З 21 до 23 серпня у Львові відбулися масштабні всеукраїнські змагання з тхеквондо ВТФ: Чемпіонат України серед юніорів та Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР, УФК та спортивних клубів у розділах керугі та пумсе.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:45
Протягом минулої доби зареєстровано 15 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 14 пожеж.