Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 12 листопада, 08:28:47

СБУ викрила незаконний видобуток грунту на самовільно зайнятих землях лісового фонду

11.06.2016   15:17Агенцiя

Служба безпеки України спільно з прокуратурою затримала групу ділків, які незаконно добували грунт на самовільно зайнятих земельних ділянках лісового фонду.

Для цього вони використовували неофіційно найнятих працівників та вантажівки.

Зловмисники встигли продати понад два гектара поверхневого шару ґрунту, чим створили небезпеку для довкілля, в тому числі через знищення лісу. Вартість реалізації пісчано-грунтової суміші становила 800 грн за машину.

За матеріалами СБУ прокуратура відкрила кримінальне провадження за ч. 2 ст. 239-1 (незаконне заволодіння грунтовим покривом (поверхневим шаром) земель) Кримінального кодексу України.

Останні новини Чернігівщини

Тепло сердець та черговий транш гуманітарної допомоги: на Чернігівщину завітали французькі волонтери 13:22

Днями до Чернігова прибула сорок друга двадцятитонна фура з гуманітарною допомогою, зібраною волонтерами із дружньої Франції.

Понад 3 мільйони гривень — на підтримку сімей з новонародженими у Чернігові 12:51

Одноразова матеріальна допомога при народженні дитини буде надана ще 105 чернігівкам, які зареєстровані у територіальній громаді міста. Загальна сума виплат — 3 135 000 гривень.

Ніжинські поліцейські затримали підозрювану у вбивстві співмешканця 12:20

Поліцейські встановили, що між співмешканцями виник конфлікт під час спільного вживання алкогольних напоїв. У ході сварки 36-річна жінка ножем завдала потерпілому удар у груди, від якого чоловік помер на місті події.

У Чернігові створено Раду з питань внутрішньо переміщених осіб 11:49

10 листопада 2025 року виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про створення Ради з питань внутрішньо переміщених осіб та затвердження Положення про неї.

Підбито проміжні підсумки реалізації Стратегії з безбар'єрності: Чернігівщина – у трійці лідерів 11:08

Наприкінці минулого тижня Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко провела у Бородянці виїзне засідання Ради безбар’єрності.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини