Внаслідок підпалу знищено житловий будинок. ФОТО
9 червня о 03:30 до Служби порятунку "101" у Корюківському районі надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку в с. Прибинь.
За викликом, на місце події прибула місцева пожежна команда та вогнеборці з сусідніх сіл Шишківка та Перелюб. Через запізнє виявлення та повідомлення про пожежу, на час прибуття підрозділів, житловий будинок майже повністю був охоплений полум`ям.
Вогнеборці о 04:20 локалізували та о 06:00 остаточно ліквідували пожежу. В ході гасіння вони не допустили розповсюдження вогню на поруч розташовані сусідський будинок та господарчі споруди. Проте, вогонь встиг знищити будинок, де виникло загорання. Підрозділи ДСНС України на гасіння пожежі не залучалися.
Ймовірніше за все, причиною пожежі послужив підпал 46-річним сином господарки будинку. Як з’ясувалося, чоловік вже не вперше намагався підпалити будинок, в якому проживає разом зі своєю 73-річною матір'ю. Що спонукало чоловіка до таких дій наразі встановлюють правоохоронні органи.
Внаслідок пожежі ніхто з людей не постраждав.
Останні новини Чернігівщини
Цифрова трансформація Чернігівщини: від енергонезалежних ЦНАПів до створення Офісу цифрових компетенцій 19:47
Чернігівська область продовжує впроваджувати сучасні цифрові рішення, що роблять державні сервіси доступнішими для кожного мешканця. Днями відбулася робоча зустріч за участі заступника голови ОДА Сергія Зенченка, фахівців Управління цифрової трансформації, регіональної координаторки програми EGAP Юлії Масляної та керівниці Агенції регіонального розвитку Ірини Сімонової.
Чий голос домінує в чернігівських новинах: результати гендерного моніторингу 19:43
В онлайн-медіа Чернігівської області чоловіки й надалі значно частіше фігурують у новинах, ніж жінки — як у ролі головних героїв матеріалів, так і як фахові коментатори та експерти.
Про ефективну комунікацію у сфері ветеранської політики – на нараді в ОВА 14:31
Як надалі збільшити на рівні області ефективність міжвідомчої взаємодії у сфері ветеранської політики – обговорювали на нараді, яку провів заступник голови Чернігівської ОДА Іван Ващенко.
Старт роботи над Стратегією розвитку Чернігівської громади: аналітика та опитування мешканців 14:16
Перше засідання робочої групи з розроблення проєкту Стратегії розвитку Чернігівської міської територіальної громади на період до 2027 року (з перспективою до 2034 року) та Плану заходів з її реалізації на 2026–2027 роки під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка відбулося 26 лютого.
“Симфонія тривалістю в життя” — оркестр “Філармонія” продовжує проєкт 14:13
І знову сцена Чернігівського обласного філармонійного центру належала Моцарту! Академічний симфонічний оркестр “Філармонія” (художній керівник та головний диригент — заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач) продовжує реалізацію мистецького проєкту “Симфонія тривалістю в життя”, який передбачає виконання всіх симфоній великого австрійського композитора у хронологічній послідовності.