Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 11 листопада, 23:27:50

200 тисяч євро на вуличне освiтлення у Прилуках

09.06.2016   11:17

На апаратній нараді міського голови Ольги Попенко, що відбулася 6 червня, керівники комунальних підприємств міста звітували про виконані роботи за минулий тиждень та визначились із подальшим планом дій.

Заступник директора КП «Послуга» Олег Матвієнко доповів, що силами підприємства активно виконуються роботи по грейдеруванню та підсипці ґрунтового дорожнього покриття на вулицях Прилук. У резерві «Послуги» знаходиться 220 тонн підсипного матеріалу. Якщо цієї кількості виявиться недостатньо, міський голова обіцяла виділити додаткові кошти – за умови, що підприємство опублікує деталізований план ремонтних робіт на сайтах КП та міської ради. З такою ж вимогою Ольга Попенко звернулася до директора КП «Прилукижитлобуд» Вячеслава Сивенка. За минулий тиждень підприємство здійснило ремонт покрівель п’яти багатоповерхових будинків і завершило косіння трави на вісімнадцяти прибудинкових територіях.

Про виконані роботи по косінню трави в мікрорайонах міста інформував директор КП «Міськсвітло» Євген Шаповал. До речі, підприємство невдовзі стане безпосереднім учасником програми «Чисте виробництво – енергозбереження» Екологічної Корпорації НЕФКО. Проект включає в себе підвищення енергоефективності в будівлях навчальних закладів Прилук та заміну вуличного освітлення міста світлодіодними лампами. 9 червня Ольга Попенко зустрінеться з гостями зі Швейцарії та обговорить детальний план дій. Впровадження проекту вартістю 200 тисяч євро розпочнеться 1 липня.

У ході наради також було озвучено одну з насущних проблем КП «Прилукитепловодопостачання». Підприємство терпить збитки через заборгованість освітніх і медичних закладів міста, сплачуючи сотні тисяч гривень штрафу.

Останні новини Чернігівщини

Безпека шляхів, охорона здоров’я та державна підтримка аграріїв - основні питання понеділкової наради в ОДА

Безпека шляхів, охорона здоров’я та державна підтримка аграріїв - основні питання понеділкової наради в ОДА 16:44

На сьогоднішній нараді з керівниками структурних підрозділів ОДА, територіальних органів ЦОВВ голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко окреслив низку питань, на які слід звернути особливу увагу.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 14:48

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Прилуки: робочий тиждень розпочався з апаратної наради

Прилуки: робочий тиждень розпочався з апаратної наради 13:16

11 листопада у сесійній залі міської ради відбулася апаратна нарада з заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальниками управлінь, відділів міської ради, головами комітетів самоорганізації населення, керівниками комунальних підприємств, закладів культури та закладів соціальної сфери, територіальних органів виконавчої влади міста.

Перекриття вул. 1-го Травня для ремонту триватиме ще тиждень 13:00

У Чернігові перекриття руху автотранспорту по вул. 1-го Травня (від вул. Седнівської до перехрестя з вул. Генерала Бєлова) продовжено до 20.00 год. 17 листопада.

Руслана Якобінчук – у вокальному абонементі філармонійного центру

Руслана Якобінчук – у вокальному абонементі філармонійного центру 12:48

Заслужена артистка України Руслана Якобінчук(мецо-сопрано) 10 листопада виступила на сцені Чернігівського обласного філармонійного центру.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини