За розтрату майна в особливо великих розмірах – позбавлення волі
Вироком Прилуцького міськрайонного суду 02.06.2016 працівницю сільськогосподарського товариства визнано винною у розтраті майна в особливо великих розмірах та підробці документів (ч. 5 ст. 191, ч. ч. 2, 3 ст. 358 КК України).

У судовому засіданні прокурором доведено, що матеріально відповідальна особа сільськогосподарського підприємства упродовж червня-жовтня 2015 року з корисливих мотивів, використовуючи працю найманих робітників, які не були обізнані з її злочинними намірами, вивезла зі складу підприємства мінеральних добрив на суму майже 600 тис. грн.
З метою приховування вчиненого злочину обвинувачена внесла завідомо неправдиві відомості до товарно-транспортних накладних про перевезення добрив із ввіреного їй складу на інші склади підприємства, вказавши завищену вагу переміщених мінеральних добрив.
Вироком суду зловмисниці призначено покарання у виді 4 років 6 місяців позбавлення волі з позбавленням права займати матеріально відповідальні посади строком на 2 роки.
Останні новини Чернігівщини
На Ніжинщині поліцейські затримали жінку, яка підозрюється у вбивстві своєї матері 17:17
Оперативники кримінальної поліції відділення №3 (м. Борзна) Ніжинського райуправління поліції затримали 56-річну мешканку Борзни, яка завдала своїй матері смертельних тілесних ушкоджень. Жінку помістили до ізолятора тимчасового тримання.
У Чернігові дитина випала з вікна: поліція розслідує обставини травмування хлопчика 16:37
Співробітники Чернігівського районного управління поліції розслідують обставини, за яких хлопчик 2022 року народження випав з вікна другого поверху. Наразі дитину госпіталізовано до лікарні.
«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: Новгород-Сіверська громада отримала від партнерів зі Львівщини пожежний автомобіль 16:16
Днями в межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Новгород-Сіверську ТГ відвідала делегація Мурованської територіальної громади Львівської області на чолі із сільським головою Богданом Свистуном.
Поліція розслідує обставини ДТП в Корюківському районі, в якій травмувалися двоє неповнолітніх пасажирів 15:42
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом ДТП на автодорозі Холми-Жукля Корюківського району, внаслідок якої постраждали двоє неповнолітніх.
«Просвіт пам’яті»: медики Михайло-Коцюбинської громади вшанували загиблого колегу 15:11
Молодший сержант Олексій Шестаков народився 9 березня 1976 року у Донецьку. Там же у 1992 році закінчив школу. Після навчання у Донецькому державному медичному університеті молодий стоматолог у 1998 році приїхав до Чернігова проходити інтернатуру за розподілом в Чернігівській міській лікарні.