Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 січня, 01:08:05

Ремонтні роботи КП "Чернігівводоканал" на водопроводі 7 червня

07.06.2016   10:31Агенцiя

В зв’язку з ремонтними роботами (врізка водопроводу Ду=200 мм) по вулиці Любченко, 1 07.06.2016 року з 9:00 до 18:00 не буде холодної води: по вулиці Любченка, від проспекту Миру до вулиці Мозирської, по вулиці Неборака - від вулиці Мозирської до вулиці Смирнова, по вулиці Мозирській, по вулиці Ударній, проспект Миру, 306 АЗС. Буде організовано підвезення питної води.

Через ремонтні роботи пожарного гідранту по вулиці Північній, 3 07.06.2016 року з 9:00 до 15:00 буде припинена подача холодної води: до приватного сектору по вулиці Північній (від вулиці Київської до вулиці Таращанської), до приватного сектору по вулиці Васильченка, до приватного сектору по вулиці Володимирській від вулиці Північної, до приватного сектору по вулиці Самойловича, ПАО «Ясень» по вулиці Київській, 58. Буде організовано підвезення питної води.

Також, за адресою 1 Гвардійська Армія, 28 будуть проводитись роботи по встановленню лічильника на теплопункті. За адресами: вул.1 Гвардійська Армія, 6,8,10,12/6, 25а; вул. Самострова,8,11,13,22; вул.Шевчука,2,4; Пр-кт Миру,80 на час виконання робіт буде припинено гаряче водопостачання та можлива відсутність холодної води. Після відновлення водопостачання можлива тимчасова поява осаду у холодній воді у мешканців району Градецький.

Для виконання робіт по промивці водопровідних мереж з компресором, по вулиці Тихій, 07 червня 2016 року з 9:30 до 15:00 буде припинено водопостачання до ж/будинку № 1 по вулиці Тихій, до ж/б № 17, 17а, 19 по вулиці Єлецькій (Бєлінського),буде зупинена підкачка по вулиці Тихій,1. Буде організовано підвезення питної води.

Останні новини Чернігівщини

 У КНП «Корюківська центральна районна лікарня» встановлено новий кольпоскоп.

У КНП «Корюківська центральна районна лікарня» встановлено новий кольпоскоп. 15:17

Це обладнання, що працюватиме у жіночій консультації, дозволяє діагностувати захворювання шийки матки: на монітор за допомогою високоточної оптичної системи виводиться збільшене зображення в кольорі, а пацієнтка може сама бачити процес дослідження.

Про організацію Всеукраїнського конкурсу  наукових робіт імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики»

Про організацію Всеукраїнського конкурсу наукових робіт імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики» 15:14

Державна установа «Державний інститут сімейної та молодіжної політики» з метою виявлення та підтримки обдарованої студентської молоді, молодих вчених, створення умов для її творчого зростання, підготовки наукових кадрів вищої кваліфікації започатковує

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 311 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 311 осіб 15:08

З початку вакцинальної кампанії станом на 17.01.2022 року в області щеплено всього 765 208 осіб.

Молодь Бахмацької та Кіптівської громад знають як змінювати життя навколо себе

Молодь Бахмацької та Кіптівської громад знають як змінювати життя навколо себе 14:59

Активна молодь Кіптівської та Бахмацької громад навчилась складати плани дій для реалізації молодіжних ідей на тренінгах, які провів Центр «Доброчин» 13 та 14 січня 2022 року.

Як укласти декларацію на Чернігівщині: інструкція з пошуку лікаря

Як укласти декларацію на Чернігівщині: інструкція з пошуку лікаря 14:54

Сімейний лікар — це той фахівець, до якого варто звертатися при перших проблемах зі здоров’ям, якщо мова не про екстрену медичну допомогу. Якщо турбують якісь незрозумілі симптоми, дискомфорт чи біль. Потрібна консультація, встановлення діагнозу, складання графіку вакцинації у разі порушення календаря щеплень, електронний рецепт на “Доступні ліки”, інсулін та електронні направлення.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини