Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 січня, 00:29:04

Чернігівське "Відродження" стане більшим і якіснішим. Цьогоріч – перша черга

07.06.2016   07:28Агенцiя

Для ознайомлення з роботою Чернігівського центру медико-соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Відродження» 4 червня, заклад відвідав народний депутат України Сергій Березенко. Разом із ним – голова Чернігівської ОДА Валерій Куліч, оскільки приводом для зустрічі стала підготовка до реалізації проекту реконструкції приміщень закладу коштом державного бюджету.

М«Підтримка реабілітаційного центру, значення якого неможливо переоцінити, є дійсно нагальною потребою. Ті понад дві тисячі дітей, які щороку проходять тут реабілітацію, серед яких, на жаль, є і невиліковні, потребують кращого ставлення з боку держави, поліпшенні матеріально-технічної бази закладу. Тому за пропозицією Валерія Петровича розпочато розгляд можливості підтримки «Відродження» в добудові частини корпусу цього центру для того, щоб розширити можливості в проведенні реабілітаційних процедур.

Моє завдання як народного депутата – також залучати кошти до області, тому думаю, що цього року нам удасться додатково до коштів Фонду регіонального розвитку залучити ще 20 мільйонів гривень із Фонду соціально-економічного розвитку і цільовим способом направити їх на ті проекти, які вже готові і яких Чернігівщина потребує найбільше. Вважаю, що підтримка «Відродження» є дійсно нагальною, і 9,5 мільйонів гривень із цього фонду буде виділено вже цього року для побудови першої черги проекту», – прокоментував мету свого візиту до Чернігівського центру медико-соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Відродження» народний депутат України Сергій Березенко.

У ході зустрічі директор центру «Відродження» Василь Іванович Пасічник розповів про деталі проекту: «Між двома існуючими корпусами планується зведення триповерхової прибудови. У ній будуть розташовані розширені харчоблок, гідромасажний блок і невеличкий басейн. Також у приміщенні заплановане розміщення ще одного кабінету реабілітації та зали».

З метою недопущення корупційних зловживань та для найкращого контролю за якістю виконання робіт, головою ОДА Валерієм Кулічем запропоновано кошти, необхідні для будівництва, передати безпосередньому замовнику робіт – центру «Відродження», який має статус неприбуткової організації та є розпорядником бюджетних коштів.

Друга черга проекту передбачає збільшення площі закладу за рахунок надбудови третього поверху над існуючою спорудою. Це дасть змогу розширити і потужність закладу, і його функціональність. Також планується збільшити увагу в напрямку паліативної допомоги, адже центр «Відродження» забезпечує медико-соціальну реабілітацію дітей-інвалідів, за якої обидва напрямки – медичний і соціальний – створюють комплекс, який необхідний усім пацієнтам – тим, хто одужує, а особливо тим, які, на жаль, підуть із життя через невиліковну хворобу. Народний депутат України приділив окрему увагу методам надання паліативної допомоги у центрі, оскільки опікується темою і був, зокрема, ініціатором нещодавнього громадського обговорення проблеми в Чернігівській ОДА.

У свою чергу голова облдержадміністрації Валерій Куліч, який підтримує заклад та лобіює реалізацію проекту з часу виникнення ідеї, висловив готовність повного сприяння фактичним роботам, обговорив із народним депутатом, директором центру та директором Департаменту соціального захисту населення механізми втілення проекту в життя. «За планом, реальні роботи мають бути розпочаті вже протягом місяця. Введення в експлуатацію першої черги можливе вже до кінця року, а до кінця наступного – реалізація проекту реконструкції Центру медико-соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Відродження» – у повному обсязі», – висловив не безпідставні сподівання Валерій Куліч.
 

Останні новини Чернігівщини

 У КНП «Корюківська центральна районна лікарня» встановлено новий кольпоскоп.

У КНП «Корюківська центральна районна лікарня» встановлено новий кольпоскоп. 15:17

Це обладнання, що працюватиме у жіночій консультації, дозволяє діагностувати захворювання шийки матки: на монітор за допомогою високоточної оптичної системи виводиться збільшене зображення в кольорі, а пацієнтка може сама бачити процес дослідження.

Про організацію Всеукраїнського конкурсу  наукових робіт імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики»

Про організацію Всеукраїнського конкурсу наукових робіт імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики» 15:14

Державна установа «Державний інститут сімейної та молодіжної політики» з метою виявлення та підтримки обдарованої студентської молоді, молодих вчених, створення умов для її творчого зростання, підготовки наукових кадрів вищої кваліфікації започатковує

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 311 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 311 осіб 15:08

З початку вакцинальної кампанії станом на 17.01.2022 року в області щеплено всього 765 208 осіб.

Молодь Бахмацької та Кіптівської громад знають як змінювати життя навколо себе

Молодь Бахмацької та Кіптівської громад знають як змінювати життя навколо себе 14:59

Активна молодь Кіптівської та Бахмацької громад навчилась складати плани дій для реалізації молодіжних ідей на тренінгах, які провів Центр «Доброчин» 13 та 14 січня 2022 року.

Як укласти декларацію на Чернігівщині: інструкція з пошуку лікаря

Як укласти декларацію на Чернігівщині: інструкція з пошуку лікаря 14:54

Сімейний лікар — це той фахівець, до якого варто звертатися при перших проблемах зі здоров’ям, якщо мова не про екстрену медичну допомогу. Якщо турбують якісь незрозумілі симптоми, дискомфорт чи біль. Потрібна консультація, встановлення діагнозу, складання графіку вакцинації у разі порушення календаря щеплень, електронний рецепт на “Доступні ліки”, інсулін та електронні направлення.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини