Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 14 червня, 20:56:43

Польський Тарнобжег готовий активізувати співпрацю з Черніговом

06.06.2016   17:05Агенцiя

Один з колегіумів міста Тарнобжега (Республіка Польща), яке є містом-партнером Чернігова, готовий вже цього року прийняти на навчання 10 дітей з Чернігова, а наступного – до 50. Ця домовленість стала одним з результатів зустрічі офіційних осіб двох міст.

руки

руки

Від Чернігова Тарнобжег на запрошення президента цього міста Гжегоша Кіелба відвідав заступник міського голови Олександр Ломако.

Сторони обговорили питання співпраці між нашими містами та виведення її на новий рівень. Найбільше польських партнерів цікавить співпраця в галузі освіти.

Також цього літа Тарнобжег прийме на реабілітацію 25 чернігівських дітей, чиї батьки загинули чи були поранені в зоні АТО.

Окрім того, між польським і українським містами заплановано співпрацю в культурній сфері. Зокрема, участь чернігівських науковців у міжнародній конференції, яка відбудеться у вересні та буде присвячена історії польських родин меценатів. На ній доречно познайомити учасників з історією родини Тарновських і їх меценатської діяльності в Україні та, зокрема, на Чернігівщині. Пізніше можливе проведення спільної виставки в Чернігові.

Йшлося і про співпрацю в економічній сфері та підготовку спільних проектів, які зможуть отримати фінансування в структурах ЄС.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56

У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.

Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру

Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48

Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:39

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03

У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини