Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 24 березня, 02:41:38

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

06.06.2016   09:17Агенцiя

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 5 червня до 8:00 6 червня 2016 року.

МНС

МНС

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 3 пожежі та 1 випадок загибелі на водних об’єктах. Внаслідок цих подій загинули 2 особи та 1 особа  постраждала.


Загибель на водних об’єктах – 1:
 
В  озері  біля с. Зайці  Чернігівського району о 10 год. 20 хв. 5 червня водолазами Обласної водолазно-рятувальної служби  було піднято на поверхню з води тіло мешканця  смт Михайло-Коцюбинське, 2000 року народження, який потонув близько 19 години 4 червня. Обставини смерті встановлюються.


Дорожньо-транспортні пригоди
– 1:

На 78 км автодороги Київ-Чернігів  біля смт Козелець о 7 год. 58 хв. 5 червня водії автомобілів марки "Geely" та "Volkswagen" не врахували дорожню обстановку, не вибрали безпечну швидкість руху, внаслідок чого сталося зіткнення  цих автомобілів. Внаслідок  пригоди  пасажир  автомобіля "Geely" отримав травми, від госпіталізації відмовився.


Пожежі – 3, з них 2 пожежі в житловому секторі (загинула 1 особа) та 1 інша пожежа.


Радіаційний фон:


На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 10-13 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 11 мкр/год., Ніжин – 12 мкр/год., Прилуки – 13 мкр/год., Остер – 12 мкр/год., Покошичі – 10 мкр/год, Семенівка –  12 мкр/год., Сновськ  – 10  мкр/год.


Прогноз погоди:


За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 5 червня до 20 години 6 червня очікується мінлива хмарність, часом невеликий короткочасний дощ, місцями гроза. Вітер північний 7-12 м/с. Температура вночі 7-12º тепла,  вдень 13-17º тепла.
По Чернігову температура вночі 9-11º тепла, вдень 15- 17º тепла.

Останні новини Чернігівщини

Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21

Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.

«Іноді люди просто не знають, з чого почати»: як працює фахівчиня із супроводу ветеранів та ветеранок Світлана Улянченко на Чернігівщині 15:40

Повернення з фронту — це початок нового етапу, у якому поруч із відновленням життя з’являється багато практичних питань: оформлення документів, отримання статусу, доступ до лікування, соціальних гарантій і виплат.

Як на Чернігівщині впроваджують реформу шкільного харчування 15:17

На Чернігівщині триває активна фаза впровадження обласної програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською

На Прилуччині поліцейські вилучили у зловмисника масштабні схрони з арсеналом зброї, боєприпасів та вибухівки 14:37

Оперативники та слідчі Прилуцького районного відділу поліції спільно з колегами управління карного розшуку та співробітниками відділу оперативно-пошукової роботи Північно-Центрального міжрегіонального управління Міністерства Юстиції викрили місцевого мешканця, причетного до незаконного обігу боєприпасів, та вилучили із трьох облаштованих ним схронів значний арсенал зброї: ящики з набоями до автоматичної зброї, гранатомети та тротилові шашки.

Від бізнесу до екології: про ключові напрямки соціально-економічного розвитку Чернігівщини – з профільним міністром 14:06

Економічні потреби регіону, працевлаштування ветеранів, агропромисловість, природоохоронні заходи – ключові теми робочої зустрічі команди ОВА з Олексієм Соболевим, міністром економіки, довкілля та сільського господарства України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини