Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 26 липня, 23:10:49

Держфінінспекція виявила "не справжніх" чорнобильців

13.04.2012   15:33Агенцiя

Спеціалістами Державної фінансової інспекції в Чернігівській області проведено планові ревізії територіальних підрозділів Пенсійного фонду України в Чернігівській області в частині правильності призначення пенсій, допомог і компенсацій особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та обґрунтованості видачі документів, що слугували підставою для призначення пенсії, допомог і компенсацій за період з 26.04.1986 по 01.12.2011.

Контрольними заходами встановлено 84 випадки невідповідності статусу ліквідатора наслідків аварії на ЧАЕС або постраждалого від аварії на ЧАЕС, внаслідок чого за розрахунками, проведеними працівниками Пенсійного фонду, суми зайво сплачених пенсій та доплат до них можуть скласти 2836 тис грн.

Крім того, через неподання громадянами, що мають статус постраждалих від наслідків аварії на ЧАЕС ІV категорії, даних про вибуття з території зони посиленого радіологічного контролю переплата додаткової пенсії за шкоду, заподіяну здоров'ю, склала 39 тис.грн. До того ж, через подання недостовірних даних про отриману заробітну плату зайво сплачено 87 тис грн.

Для послідуючого звернення до Комісії зі спірних питань визначення статусу осіб, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, щодо вилучення посвідчень учасників ліквідації або постраждалих від наслідків аварії на ЧАЕС, відповідні матеріали ревізій передані до Чернігівській ОДА.

На цей час Головним управлінням праці та соціального захисту населення Чернігівської ОДА повідомлено, що справи 58 із зазначених вище громадян, що мають статус ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС І-ІІІ категорій, спрямовані на розгляд Комісії.

До того ж, на обласній комісії прийнято рішення про вилучення посвідчень постраждалих від наслідків аварії на ЧАЕС ІV та І категорії, безпідставно виданих 23 особам, матеріали по 2-х особах будуть розглянуті на черговому засіданні комісії.

Таким чином особам, у яких на цей час вилучені посвідчення безпідставно виплачено пенсії та доплат до неї на загальну суму 219 тис грн.

Крім цього, повідомлено, що справу одного громадянина, який отримував доплату до пенсії, як постраждалий ІV категорії, розглядатися на Комісії не буде, оскільки за даними Комісії цьому громадянину посвідчення, за яким йому нараховувались відповідні виплати, фактично не видавалось. Тобто ним безпідставно отримувалась доплата до пенсії на загальну суму 1,6 тис грн.

Матеріали всіх ревізій, якими встановлені випадки невідповідності статусу, передані правоохоронним органам За наданою зворотною інформацією порушено 12 кримінальних справ.

Прес-служба Держфінінспекції в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині відбулися змагання «Влучний лісівник»

На Чернігівщині відбулися змагання «Влучний лісівник» 17:59

Перші обласні змагання з компакт-спортингу серед лісівників, мисливців та спортсменів під назвою «Влучний лісівник» відбулися на базі тиру «Десна» неподалік Чернігова.

Де можна вакцинуватися у Чернігові. Адреси та час роботи центрів вакцинації 17:50

У чернігівських тимчасових пунктах масової вакцинації населення проти Covid-19 будуть використовуватися вакцини Pfizer та Moderna.

Кордон за минулий тиждень

Кордон за минулий тиждень 17:42

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою.

За минулу добу в Чернігівській області не виявлено жодного нового випадку COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області не виявлено жодного нового випадку COVID-19 17:34

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 26 липня в області не зафіксовано нових випадків захворювання COVID-19.

Прокуратура змусила Коропське СЛП «Агролісгосп» відшкодувати державі 75 тис. грн збитків, завданих незаконною порубкою лісу

Прокуратура змусила Коропське СЛП «Агролісгосп» відшкодувати державі 75 тис. грн збитків, завданих незаконною порубкою лісу 17:29

На території Новгород-Сіверської окружної прокуратури КСЛП «Агролісгосп», у порушення вимог Лісового кодексу України не забезпечено охорону і збереження лісового фонду на підвідомчій території (Коропська ОТГ). Внаслідок чого було допущено самовільну рубку лісу невстановленими особами, сума завданих збитків склала 75 тис грн.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини