Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 30 січня, 04:27:50

Відбулася прес-конференція з нагоди відкриття ГО «Ініціатива "Активні громадяни"

02.06.2016   17:19Агенцiя

Передумовою створення була 2-річна робота волонтерського відділу в рамках діяльності ГФ «Самооборона Чернігівщини».

На початку діяльності пріоритетними були такі напрямки: допомога українській армії, забезпечення їх всім необхідним, поставка допомоги в зону АТО, стоматологічна допомога військовим, які перебувають на сході країни; патріотичне виховання молоді; проведення різноманітних заходів, акцій, ярмарків та ін. З вересня 2014 р. організація почала займатися допомогою родинам військових.

Було організовано склад гуманітарної допомоги, де родини бійців безкоштовно отримують все необхідне (одяг, взуття, іграшки, книжки, канцелярію та ін.). Крім цього, було забезпечено десятки родин дровами. Надано сприяння у вирішенні складних побутових питань громадян, надання юридичних та психологічних консультацій.

За 2015 рік було проведено 80 заходів по організації дозвілля та відпочинку як дітей бійців, так і цілих родин. Крім цього за минулий рік було організовано 9 поїздок з метою відпочинку діток по Україні та закордон.

Працює проект «Культурний десант», в рамках якого здійснюються поїздки на схід з показами українське кіно, пропагандою української культури, патріотичним вихованням молоді у звільнених від окупації містах.

Наразі волонтери прийшли до розуміння, що актуальним є питання підвищення громадянської активності людей, їхньої самосвідомості, підвищення бажання боротися за власні права та відстоювати свої інтереси. Тому для більш ефективної та якісної роботи була створена ГО «Ініціатива «Активні громадяни». Місія організації: «Від добрих справ до активного громадянського суспільства».

З метою працювати більш ефективно новоствореною організацією було розроблено операційний план до кінця 2016 року та стратегічний на 2016-2020 рр., напрацьовано план заходів. Про те, що вже було реалізовано, про плани, перспективи та бачення своєї діяльності і йшла мова на прес-конференції ГО «Ініціатива «Активні громадяни».

Останні новини Чернігівщини

Навчитися жити далі: 12-річна бранка підвалу в Ягідному пройшла психологічну реабілітацію та бореться зі своїми страхами 11:30

“Я боялася всього” — 12-річна Аня може знову зайти у підвал в Ягідному, де її та ще 366 людей примусово утримували росіяни. Може відверто розповідати, що з нею сталося, жити з цим досвідом і допомагати одноліткам. Дівчинка стала учасницею програми — понад пів сотні дітей з різних куточків країни, які втратили батьків або пережили окупацію, протягом місяця перебували в Іспанії та щодня отримували психологічну терапію. Заснувала реабілітаційний табір для дітей киянка Оксана Лебедєва.

  Нинішня зимова повінь на Чернігівщині – є аномальною і сенсаційною

Нинішня зимова повінь на Чернігівщині – є аномальною і сенсаційною 11:16

В розпал зими рівень води в найбільших річках в межах Чернігівщини – Десні та Дніпрі підвищився немов під час весняного водопілля.

Під вогнем Городнянська та Семенівська громади: ситуація на ранок 27 січня

Під вогнем Городнянська та Семенівська громади: ситуація на ранок 27 січня 11:07

Російська армія за минулу добу із мінометів обстріляли громади Чернігівського та Новгород-Сіверського району.

 На користь Ніжинської громади вирішено стягнути 1 млн 717 тис. грн за користування землею – задоволено позов прокурора

На користь Ніжинської громади вирішено стягнути 1 млн 717 тис. грн за користування землею – задоволено позов прокурора 10:58

Господарським судом Чернігівської області 24.01.2023 задоволено позов прокуратури в інтересах Ніжинської міської ради до приватного товариства щодо стягнення 1 млн 717 тис. грн безпідставно збережених коштів внаслідок використання земельної ділянки комунальної власності площею майже 5,5 га без правовстановлюючих документів.