Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 26 липня, 22:09:18

Прокуратура посилює протидію наркоманії

13.04.2012   11:37

Прокурор Чернігівської області Сергій Мірошниченко провів координаційну нараду, на якій обговорено стан протидії злочинам у сфері обігу наркотичних засобів, зокрема при проведенні оперативно-розшукової діяльності, дізнання та досудового слідства.

У засіданні взяли участь керівники УМВС, УСБУ, Чернігівської митниці та прикордонного загону, начальники структурних підрозділів правоохоронних органів.

Учасники наради відмітили певні позитивні зрушення, досягнуті завдяки скоординованим діям правоохоронців, відзначивши зокрема, активізацію виявлення фактів розповсюдження наркотичних засобів та їх аналогів, у тому числі в навчальних та розважальних закладах міста.

Головну увагу було приділено стану профілактичної роботи, необхідності її удосконалення, адже на обліку в органах внутрішніх справ через немедичне вживання наркотичних та психотропних засобів перебуває понад 6 тис. чоловік.

Учасники наради визначили конкретні спільні заходи щодо подальшої протидії злочинам цієї категорії, насамперед запобіганню ввезення на територію України наркотичних засобів та психотропних речовин під час проведення чемпіонату по футболу “ЄВРО 2012”.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині відбулися змагання «Влучний лісівник»

На Чернігівщині відбулися змагання «Влучний лісівник» 17:59

Перші обласні змагання з компакт-спортингу серед лісівників, мисливців та спортсменів під назвою «Влучний лісівник» відбулися на базі тиру «Десна» неподалік Чернігова.

Де можна вакцинуватися у Чернігові. Адреси та час роботи центрів вакцинації 17:50

У чернігівських тимчасових пунктах масової вакцинації населення проти Covid-19 будуть використовуватися вакцини Pfizer та Moderna.

Кордон за минулий тиждень

Кордон за минулий тиждень 17:42

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою.

За минулу добу в Чернігівській області не виявлено жодного нового випадку COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області не виявлено жодного нового випадку COVID-19 17:34

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 26 липня в області не зафіксовано нових випадків захворювання COVID-19.

Прокуратура змусила Коропське СЛП «Агролісгосп» відшкодувати державі 75 тис. грн збитків, завданих незаконною порубкою лісу

Прокуратура змусила Коропське СЛП «Агролісгосп» відшкодувати державі 75 тис. грн збитків, завданих незаконною порубкою лісу 17:29

На території Новгород-Сіверської окружної прокуратури КСЛП «Агролісгосп», у порушення вимог Лісового кодексу України не забезпечено охорону і збереження лісового фонду на підвідомчій території (Коропська ОТГ). Внаслідок чого було допущено самовільну рубку лісу невстановленими особами, сума завданих збитків склала 75 тис грн.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини