Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 листопада, 10:56:14

Сталий розвиток за участі місцевих громад

31.05.2016   13:36

У Прилуках у рамках Програми ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-3» наприкінці травня відбувся круглий стіл з питань сталого розвитку.

Учасники заходу - представники об’єднань співвласників багатоквартирних будинків(ОСББ), освітніх установ, які з 2015 року залучені до реалізації Програми в місті, та представники структурних підрозділів міської ради.

Декан Чернігівського національного технологічного університету Тетяна Сила ознайомила присутніх з історією концепції сталого розвитку, актуальними цілями, що визначені нормативними документами на міжнародному рівні. У своєму виступі Тетяна Сила окреслила основні глобальні тенденції та прогнози розвитку світової спільноти, що має базуватись на раціональному використанні ресурсів. Зауважила, що влада, бізнес, громада повинні працювати разом та співпрацювати, щоб людям жилося краще.

Керівники та члени ОСББ поділилися досвідом та надали поради щодо згуртування мешканців будинку, громад задля впровадження спільних ініціатив і розповіли про свої плани розвитку. Нові учасники програми, які цього року працюють над своїми мікропроектами (ОСББ «Телеоселя», «Наш дім», «Соборна,43», «Квартал-Прилуки»), мали можливість детально обговорити практичні питання.

Останні новини Чернігівщини

Вчинив дебош у магазині та втік ховатися у чужу квартиру: поліцейські вгамували агресивного чоловіка і передали його медикам 10:24

Співробітники Чернігівського райуправління поліції за силової підтримки роти поліції особливого призначення зупинили агресивну поведінку чоловіка, який влаштував погром в пивному магазині, а потім вдерся до чужої квартири в сусідній п’ятиповерхівці та зачинився там.

В області перевірятимуть готовність роботи автотранспорту в зимовий період 10:22

Комплекс заходів на автомобільному транспорті «Перевізник зима» буде відбуватися з 01 по 21 грудня 2023 року. Про це інформує Відділ державного нагляду (контролю) у Чернігівській області.

Діє програма безкоштовної професійно-технічної освіти для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни 10:20

Навчання здійснюється за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття у Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, які на сьогодні діють у 8 областях України. Там можна пройти як первинну професійну підготовку, так і перепідготовку чи підвищення кваліфікації.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:17

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 7 пожеж.

28 листопада - цей день в Україні та в світі

28 листопада - цей день в Україні та в світі 09:15

ДЕНЬ 643 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 643 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини