Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 листопада, 11:09:23

КП "Чернігівводоканал" викриває крадіїв майна підприємства

31.05.2016   13:16

Протягом останніх двох місяців на КП «Чернігівводоканал» посилено контроль за персоналом підприємства щодо цільового використання матеріально-технічних засобів, автотранспорту, паливно-мастильних матеріалів та майна підприємства.

Створена робоча група, завданням якої є робота у цьому напрямку. По кожному випадку, який наносить збиток комунальному підприємству, а відтак і громаді міста, проводиться службове розслідування і матеріали передаються до правоохоронних органів.

Так, 27 травня на території цеху КОС КП «Чернігівводоканал» після закінчення робочого часу було зафіксовано і попереджено факт спроби крадіжки металевих конструкцій та запчастин. Два працівника однієї з дільниць підприємства (монтажник зовнішніх трубопроводів і електрогазозварник) завантажували в автомобіль ГАЗ, який не належить підприємству, металеві конструкції та запчастини. Автомобіль був обладнаний електронними вагами. Факт спроби крадіжки було виявлено.

Встановлено, що робітники виконували розпорядження однієї з посадових осіб цеху КОС. За даним фактом проводиться службове розслідування. Матеріали напрацьовані в ході перевірки передано до правоохоронних органів.

Останні новини Чернігівщини

Вчинив дебош у магазині та втік ховатися у чужу квартиру: поліцейські вгамували агресивного чоловіка і передали його медикам 10:24

Співробітники Чернігівського райуправління поліції за силової підтримки роти поліції особливого призначення зупинили агресивну поведінку чоловіка, який влаштував погром в пивному магазині, а потім вдерся до чужої квартири в сусідній п’ятиповерхівці та зачинився там.

В області перевірятимуть готовність роботи автотранспорту в зимовий період 10:22

Комплекс заходів на автомобільному транспорті «Перевізник зима» буде відбуватися з 01 по 21 грудня 2023 року. Про це інформує Відділ державного нагляду (контролю) у Чернігівській області.

Діє програма безкоштовної професійно-технічної освіти для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни 10:20

Навчання здійснюється за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття у Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, які на сьогодні діють у 8 областях України. Там можна пройти як первинну професійну підготовку, так і перепідготовку чи підвищення кваліфікації.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:17

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 7 пожеж.

28 листопада - цей день в Україні та в світі

28 листопада - цей день в Україні та в світі 09:15

ДЕНЬ 643 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 643 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини