Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 листопада, 12:47:24

За втручання прокурора державі повернуто водний об’єкт площею 10 га

31.05.2016   07:32

За рішенням апеляційного суду Чернігівської області від 26.05.2016 із незаконного користування приватної особи державі повернуто 10 га земель водного фонду в Ічнянському районі.

Підставою звернення прокурора до суду став виявлений факт надання земельної ділянки для рибогосподарських потреб з порушенням вимог земельного та водного законодавства.

Перевіркою встановлено, що спірна ділянка передана в оренду за розпорядженням Ічнянської районної державної адміністрації, в той час як правом на розпорядження землями цієї категорії наділена виключно обласна державна адміністрація.

Не дотримано процедуру відведення земельної ділянки, оскільки проект землеустрою, як того вимагає Земельний кодекс України, не розроблявся, конкурс з продажу права оренди не проводився, у договорі оренди розмір плати за користування ставком вдвічі занижено.

Суд апеляційної інстанції погодився із позицією прокурора про незаконність передачі в оренду земельної ділянки, визнав недійсними розпорядження місцевої державної адміністрації та договір оренди й повернув землю державі. 

Рішення суду набрало законної сили.

Останні новини Чернігівщини

Вчинив дебош у магазині та втік ховатися у чужу квартиру: поліцейські вгамували агресивного чоловіка і передали його медикам 10:24

Співробітники Чернігівського райуправління поліції за силової підтримки роти поліції особливого призначення зупинили агресивну поведінку чоловіка, який влаштував погром в пивному магазині, а потім вдерся до чужої квартири в сусідній п’ятиповерхівці та зачинився там.

В області перевірятимуть готовність роботи автотранспорту в зимовий період 10:22

Комплекс заходів на автомобільному транспорті «Перевізник зима» буде відбуватися з 01 по 21 грудня 2023 року. Про це інформує Відділ державного нагляду (контролю) у Чернігівській області.

Діє програма безкоштовної професійно-технічної освіти для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни 10:20

Навчання здійснюється за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття у Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, які на сьогодні діють у 8 областях України. Там можна пройти як первинну професійну підготовку, так і перепідготовку чи підвищення кваліфікації.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:17

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 7 пожеж.

28 листопада - цей день в Україні та в світі

28 листопада - цей день в Україні та в світі 09:15

ДЕНЬ 643 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 643 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини