Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 6 серпня, 07:36:04

За втручання прокурора державі повернуто водний об’єкт площею 10 га

31.05.2016   07:32

За рішенням апеляційного суду Чернігівської області від 26.05.2016 із незаконного користування приватної особи державі повернуто 10 га земель водного фонду в Ічнянському районі.

Підставою звернення прокурора до суду став виявлений факт надання земельної ділянки для рибогосподарських потреб з порушенням вимог земельного та водного законодавства.

Перевіркою встановлено, що спірна ділянка передана в оренду за розпорядженням Ічнянської районної державної адміністрації, в той час як правом на розпорядження землями цієї категорії наділена виключно обласна державна адміністрація.

Не дотримано процедуру відведення земельної ділянки, оскільки проект землеустрою, як того вимагає Земельний кодекс України, не розроблявся, конкурс з продажу права оренди не проводився, у договорі оренди розмір плати за користування ставком вдвічі занижено.

Суд апеляційної інстанції погодився із позицією прокурора про незаконність передачі в оренду земельної ділянки, визнав недійсними розпорядження місцевої державної адміністрації та договір оренди й повернув землю державі. 

Рішення суду набрало законної сили.

Останні новини Чернігівщини

 Викладача циклової комісії військово-спеціальних дисциплін військової частини на Чернігівщині суд позбавив військового звання

Викладача циклової комісії військово-спеціальних дисциплін військової частини на Чернігівщині суд позбавив військового звання 22:23

За публічного обвинувачення Деснянської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону засуджено викладача циклової комісії військово-спеціальних дисциплін однієї з військових частин, дислокованої у смт Десна.

Чернігівська область: піротехніки ДСНС знищили 62 вибухонебезпечних предмета часів Другої світової війни

Чернігівська область: піротехніки ДСНС знищили 62 вибухонебезпечних предмета часів Другої світової війни 22:19

У період з 19 липня по 4 серпня фахівцями групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Головного управління ДСНС України у Чернігівській області під час здійснення робіт із планового очищення території загалом виявлено та знищено у встановленому порядку 62 вибухонебезпечних предмета часів Другої світової війни.

Накладено арешт на майно порушників податкового законодавства

Накладено арешт на майно порушників податкового законодавства 22:13

Співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Чернігівській області, під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури, встановлено факт ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах з боку службових осіб одного з підприємств міста Чернігова.

Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості

Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості 22:00

У зв’язку з проведенням адміністративно-територіальної реформи чимало держслужбовців та інших співробітників, котрі працювали в апаратах райдержадміністрацій залишилися без роботи. До їх числа потрапила Світлана Базиль з Ріпкинщини, яка все життя працювала секретарем. Свій трудовий шлях починала в Клубівській сільській раді, а потім близько 20 років була секретарем в Ріпкинській райдержадміністрації.