Рота поліції особливого призначення "Чернігів" вирушила в зону проведення АТО
Особовий склад роти поліції особливого призначення «Чернігів» виконуватиме завдання на Донбасі. Провести бійців у далеку дорогу прийшли побратими, друзі й родичі. І хоча чернігівці їдуть на Донбас далеко не вперше, близькі не приховували хвилювання.
Морально підтримати бійців та виконати почесну місію прибув до Головного управління Національної поліції Голова Деснянської районної у місті Чернігові ради Володимир Грецький.
Він вручив почесні грамоти та подяки вісьмом поліцейським, які відзначилися під час виконання бойових задач. У своєму виступі Володимир Грецький побажав бійцям сумлінно нести службу, благополучно повернутися додому, а родинам правоохоронців - миру й злагоди.
Проводжаючи бійців на Донбас, заступник начальника Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Олександр Потапенко закликав бійців не втрачати пильності під час несення служби, незважаючи на відносне затишшя, підставляти плече один одному й бути взірцем виконання службового обов'язку.
В зоні відповідальності бійці роти «Чернігів» чергуватимуть на блокпостах, виконуватимуть завдання з охорони публічного порядку, охоронятимуть стратегічні об'єкти. Побратими, родичі і друзі побажали бійцям гідно виконати поставлені задачі із честю повернутися додому. Живими та здоровими.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства» 10:13
Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про включення індустріального парку «НОСІВСЬКІ ГОСПОДАРСТВА» до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Парк створено строком на 30 років на території міста Носівка Ніжинського району. Ініціатором виступає Носівська міська рада.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:11
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
12 грудня: цей день в Україні і світі 10:05
День 1388 Російська агресія - Day 1388 Russian aggression
На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43
У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.