Рейдова перевірка місць відпочинку населення у лісах та лісопаркових зонах
У зв’язку з настанням сухої та спекотної погоди протягом останніх тижнів значно зросла кількість пожеж в обласному центрі по причині необережного поводження з вогнем, в тому числі при розведенні багаття в лісах та лісопаркових зонах. В цю пору навіть маленька іскра, непогашене вогнище, чи покинута палаюча цигарка може привести до пожежі.
МНС
Так, починаючи з квітня місяця підрозділами оперативно-рятувальної служби міста Чернігова щоденно здійснюються виїзди на гасіння пожеж сухої трави та сміття. В більшості випадків, причинами цих пожеж є необережне поводження з вогнем під час відпочинку у лісопаркових зонах та навмисне випалювання сухої трави. Найчастіше пожежі сухої трави виникають в районі Ялівщини, лісопаркових зонах поблизу комбінату «Айстра» та Пролетарського Гаю. Більшість людей розуміють всю серйозність ситуації та дотримуються заходів безпеки. Проте нажаль, є й такі особи, які ігнорують встановлений протипожежний режим і тим самим створюють загрозу виникнення пожеж.
З огляду на це офіцерським складом Чернігівського міського відділу УДСНС України в Чернігівській області була проведена рейдова перевірка місць відпочинку на території урочища «Ялівщина». В ході проведення рейдової перевірки з відпочиваючими проводилася бесіда по дотриманню правил безпечної поведінки під час відпочинку у лісах та лісопаркових зонах, наводилися приклади пожеж з даної причини, доводилися норми нормативних актів по дотриманню правил пожежної безпеки при розведення багаття, дії відпочиваючих у разі виявлення осередку пожежі. Відпочиваючим вручалися пам’ятки та листівки щодо дотримання правил безпечної поведінки під час відпочинку.
Тож Чернігівський міський відділ УДСНС України в області ще раз звертається до громадян і відпочиваючих та нагадує, будьте обережними з вогнем у лісопаркових зонах, адже навіть від кинутого непогашеного недопалка, або сірника може статися пожежа. Спалювання сухої трави та стерні на полях, узбіччях доріг і в населених пунктах категорично заборонено. Власникам присадибних ділянок також потрібно запам'ятати, що спалювання сміття дозволяється лише у безвітряну погоду під постійним наглядом на відстані не ближче 15 метрів від будівель і споруд. Також не користуйтесь пальним для розведення багаття, адже це може призвести до це дуже небезпечно.
Останні новини Чернігівщини
Поліцейські Корюківського районного відділу впродовж двох годин розшукали зниклу дитину 17:18
Учора до поліції надійшло повідомлення про зникнення 16-річної дівчини у селищі Холми.
У Ніжині поліцейські виявили та вилучили з незаконного обігу 3,5 тонни спирту 16:37
Під час патрулювання Ніжинської громади інспектори відділу реагування патрульної поліції Ніжинського районного управління поліції зупинили водія автомобіля за порушення Правил дорожнього руху.
У Куликівській громаді запрацював соціальний маршрут для мешканців віддалених сіл 16:06
Гуманітарна місія «Проліска» запустила черговий соціальний маршрут для мешканців віддалених населених пунктів області. Цього разу — на Куликівщині. Основна мета — забезпечити людям доступ до необхідних послуг та допомогти самостійно вирішувати повсякденні питання.
Холминській ТГ громада-партнер із Закарпаття надала комп’ютерну техніку 15:25
У межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Холминська ТГ отримала від Дубівської громади Закарпатської області вісім комп’ютерів. Їх нещодавно доставили до Дубового від благодійної організації з Австрії.
Веслувальники Чернігівщини здобули чотири бронзові медалі на чемпіонаті України 15:04
З 04 до 09 серпня в місті Умань відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2010–2011 та 2012–2013 років народження з веслування на байдарках і каное.