Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 29 травня до 8:00 30 травня 2016 року.

МНС
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 4 пожежі, 1 аварійну ситуацію на системах життєзабезпечення та 1 іншу подію. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
Дорожньо-транспортні пригоди – 1:
В с. Сохачі Коропського району о 21 год. 24 хв. 28 травня водій мопеда "ALFA", перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, не вибрав безпечної швидкості руху, не впорався з керуванням та перекинувся. Внаслідок пригоди пасажир мопеда отримав тілесні ушкодження та був доставлений до Коропської центральної районної лікарні.
Пожежі – 4, з них 3 пожежі в житловому секторі та 1 інша пожежа.
Аварійні ситуації на системах життєзабезпечення – 1:
Внаслідок несприятливих погодних умов станом на 8 год. 30 травня сталося пошкодження 2 ЛЕП 10 кВ на території Чернігівського району, знеструмлені 2 трансформаторні підстанції в м. Чернігові, 1 трансформаторна підстанція в м. Мена та 1 трансформаторна підстанція в м. Прилуки.
Аварійно-відновлювальні роботи здійснюються ПАТ «Чернігівобленерго».
Інші події – 1:
В с. Карильське Коропського району по вул. Центральній, 16 А о 19 год. 30 хв. 29 травня внаслідок складних погодних умов частково пошкоджено покрівлю будівлі Карильської загальноосвітньої школи I-III ступеню на площі 24 кв.м. Відновлювальні роботи будуть проводитися 30.05.2016 року.
Радіаційний фон:
На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 9-12 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 10 мкр/год., Ніжин – 12 мкр/год., Прилуки – 12 мкр/год., Остер – 12 мкр/год., Покошичі – 12 мкр/год, Семенівка – 9 мкр/год., Сновськ – 9 мкр/год.
Прогноз погоди:
За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 29 травня до 20 години 30 травня очікується, мінлива хмарність, вночі без опадів, вдень короткочасний дощ, місцями гроза. Вітер північно-східний 5-10 м/с. Температура вночі 12 - 17º тепла, вдень 22 - 27º тепла.
По Чернігову температура вночі 14 - 16º тепла, вдень 25 - 27º тепла.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:03
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення, 2 дорожньо-транспортні пригоди, 4 пожежі та 1 іншу подію. Внаслідок цих подій загинули 2 особи та 1 особа постраждала.
Громадські консультації в Чернігові: шлях до створення Хабу на базі КНП «Ветеранський простір» 10:37
30 червня у Чернігові відбулася громадська консультація щодо облаштування Хабу на базі комунального некомерційного підприємства «Ветеранський простір» Чернігівської міської ради.
Розпочато реєстрацію на щорічний забіг «Шаную Воїнів, біжу за Героїв України» 09:54
1 липня, стартувала реєстрація на щорічний патріотичний забіг «Шаную воїнів, біжу за Героїв України».
Співробітник поліції Чернігівщини Андрій Нестеренко виборов призові місця на двох ветеранських спортивних турнірах 09:33
Помічник начальника поліції Чернігівщини з питань ветеранської політики Андрій Нестеренко продовжує надихати прикладом незламності та сили духу.
У Михайло-Коцюбинській громаді ремонтують ліцей, обладнали центр життєстійкості й облаштовують безбар’єрні простори 09:02
На літніх канікулах у Михайло-Коцюбинському ліцеї триває ремонт, а в центрі надання соціальних послуг планують створити ветеранський простір – з тим, як живе громада, ознайомився начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус під час робочого візиту.