Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 січня, 09:44:04

Відбулися загальні збори членів Чернігівської обласної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України"

12.04.2012   13:24

11 квітня за участю заступника голови обласної ради Валентина Мельничука, заступника начальника головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Віктора Кравченка, представників головного управління Пенсійного Фонду України в Чернігівській області, управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи відбулися загальні збори членів Чернігівської обласної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України".

На засіданні поінформовано про стан виконання програми соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, у І кварталі 2012 року, виконання Меморандуму про взаємодію та співпрацю між Чернігівською обласною державною адміністрацією, Чернігівським обласним відділенням Українського національного фонду допомоги інвалідам Чорнобиля, Чернігівською обласною організацією Всеукраїнської громадської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України", обговорені актуальні проблеми даної категорії громадян та шляхи їх вирішення.

Виступаючи перед інвалідами-чорнобильцями Валентин Мельничук, зокрема, зазначив, що Чернігівщина - один з найбільш постраждалих від Чорнобильської катастрофи регіонів країни. Однак наближається вже 26-а річниця цієї нерадісної дати, а проблем із соціальним захистом ліквідаторів чорнобильського лиха не меншає. Не краща ситуація і щодо додержання законодавства стосовно територій, які зазнали радіоактивного забруднення.

Виступаючий зазначив, що обласна рада ніколи не стояла осторонь цих процесів. Зокрема, в минулому році від імені Чернігівщини заступник голови обласної ради Валентин Мельничук взяв участь і виступив на парламентських слуханнях з чорнобильських проблем, де загострив увагу на невиконанні Національної програми України щодо подолання наслідків Чорнобильської катастрофи, на відсутності фінансування житлової програми Чорнобильців та інших соціальних програм.

Відповідно до плану роботи обласної ради на 2012 рік передбачено в 4 кварталі знову повернутися до розгляду питання виконання Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи", зазначив виступаючий. Він також поінформував  і про напрями роботи обласної ради щодо покращання медичного обслуговування інвалідів-чорнобильців. Як приклад, комунальне підприємство "Ліки України" Чернігівської обласної ради, яке відпускає лікарські засоби чорнобильцям по одній із найнижчих в країні рівнів їх вартості. Обласна рада, наголосив він, і надалі буде опікуватися проблемами соціального захисту чорнобильців та виходити із законодавчими ініціативами щодо цього до вищих органів влади нашої країни.

Останні новини Чернігівщини

Прогноз погоди на 18 січня

Прогноз погоди на 18 січня 08:33

Інформує Чернігівський обласний центр з гідрометеорології

Станом на 18 січня в Україні зафіксовано 8558 нових випадків COVID-19

Станом на 18 січня в Україні зафіксовано 8558 нових випадків COVID-19 08:28

8 558 нових випадків COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 18 січня 2022 року. Зокрема, захворіли 811 дітей та 304 медпрацівники.

За тиждень у Чернігівській області виявлено 1152 нових випадки COVID-19

За тиждень у Чернігівській області виявлено 1152 нових випадки COVID-19 08:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, за тиждень (10.01.2022-16.01.2022) в області зафіксовано 1152 нових випадки COVID-19.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:19

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 17 січня по 8:00 18 січня 2022 року

18 січня - який день, свято та прикмети

18 січня - який день, свято та прикмети 08:17

18 січня православна церква відзначає день Навечір'я Богоявлення Господнього або Хрещенський святвечір.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини