Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 1 грудня, 15:25:03

Відбувся тренінг "Організаційні та правові засади діяльності регіональних ландшафтних парків в сучасних умовах"

27.05.2016   15:05

26 травня заступник голови обласної ради Арсен Дідур взяв участь у підведенні підсумків навчального тренінгу «Організаційні та правові засади діяльності регіональних ландшафтних парків в сучасних умовах» проекту Європейського Союзу «ClimaEast»: Збереження та стале використання торфовищ», який проходив протягом тижня у м. Новгород-Сіверський.

Учасники розглянули та обговорили історичні віхи, сучасний стан та проблеми розвитку заповідної справи, загальну характеристику законодавчої бази в галузі охорони природи, моделі адміністрації регіонально-ландшафтних парків, їх роль у розвитку регіонів в сучасних умовах, організацію та проведення рекреаційних та еколого-освітніх заходів на території РЛП, створення рекреаційної інфраструктури та інше.

Звертаючись до присутніх, Арсен Дідур подякував за проведення такого важливого і потрібного для екологічної спільноти та жителів громад нашої області навчального тренінгу. Адже підвищення кваліфікації співробітників природоохоронних установ, обмін досвідом із колегами та корисні консультації фахівців природоохоронної сфери – один із дієвих кроків до вирішення нагальних питань, які виникають у роботі РЛП. Керівник висловив переконання, що завдяки спільним зусиллям менеджерів проекту ЄС «ClimaEast», місцевої влади та представників громадськості вдасться зробити реальні кроки на шляху покращання стану довкілля Чернігівщини, впроваджуючи європейські екологічні стандарти.

На завершення учасники навчального тренінгу «Організаційні та правові засади діяльності регіональних ландшафтних парків в сучасних умовах» отримали відповідні сертифікати.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині + 15 «Класів безпеки» 14:27

У рамках Всеукраїнського проєкту в Чернігівському районівпродовж тижня відкрито 15“Класів безпеки”.

В’ячеслав Чаус вступився за сумлінних платників податків: Відчепіться від бізнесу! 14:24

Тема створення додаткових бар’єрів для бізнесу Головним управлінням ДПС в Чернігівській області знайшла своє продовження у сьогоднішньому брифінгу в медіацентрі ОВА.

Завдали шкоду довкіллю на 32 мільйони гривень: правоохоронці скерували до суду провадження про забруднення земель 14:22

Слідчі Головного управління Нацполіції в області завершили досудове розслідування у двох кримінальних провадженнях щодо забруднення земель у Прилуцькому районі небезпечними відходами нафтовидобувної галузі. Матеріали проваджень з обвинувальними актами передано прокурору для направлення до суду.

Ніжинська поліція розслідує обставини травмування чоловіка на залізничних коліях 14:20

Вчора, близько 21:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що у Носівці на залізничному вокзалі потяг травмував людину.

Виконавчий комітет встановив тарифи на опалення і гарячу воду для абонентів КП «ТКЕ». Для населення вони не змінюються

Виконавчий комітет встановив тарифи на опалення і гарячу воду для абонентів КП «ТКЕ». Для населення вони не змінюються 14:18

30 листопада виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив встановлення тарифів на теплову енергію, її транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії, послуги з постачання гарячої води КП «ТКЕ», яке здійснює господарську діяльність на ТЕЦ.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини