Триває реорганізація територіальних фіскальних органів у Чернігівській області
У рамках процесу реформування Державної фіскальної служби України триває скорочення та оптимізація територіальних органів фіскальної служби в області.
Так, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 №840 та наказів Державної фіскальної служби України, зменшено чисельність територіальних органів Головного управління ДФС в області з 1095 до 704 штатних одиниць (майже на 36 відсотків).
На сьогодні чисельність ГУ ДФС у Чернігівській області та ДПІ складає 704 штатних одиниць, але у відповідності до наказу ДФС від 01.04.2016 №279, чисельність працівників ГУ ДФС в області та підпорядкованих ДПІ становитиме 542 штатних одиниць.
Процедура реорганізації триває і на рівні державних податкових інспекцій області. Вона розпочата у березні 2016 року. Кількість податкових інспекцій скорочено з 12-ти до 4-х. Залишаються: Чернігівська, Прилуцька, Ніжинська та Менська об’єднані державні податкові інспекції. Всі інші ДПІ та ОДПІ реорганізовані і приєднані до вищезазначених, як відділення.
Чернігівська митниця ДФС на сьогоднішній день має штатну чисельність 360 осіб. З початку 2016 року у митниці було скорочено 25 посад.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 14:46
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
Інвестиція в дитинство: як мікрогрант допоміг розвитку освітнього центру «Ідея» 10:33
«Ідея» – найбільший приватний заклад позашкільної освіти в Ніжині, який являє собою безпечне, комфортне та сучасне середовище для навчання та розвитку дошкільнят і школярів.
Погоджено виплати чернігівцям, житло яких постраждало внаслідок останніх ударів рф, на суму понад 2 млн грн 10:31
Рішеннями виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 15 січня погоджено чергові виплати власникам пошкоджених квартир і приватних житлових будинків унаслідок останніх ударів російської федерації по території міста Чернігова.
15 січня: цей день в Україні і світі 08:27
День 1422 Російська агресія - Day 1422 Russian aggression
Алія-Беатріс та Арес: якими рідковживаними іменами називали дітей на Чернігівщині у 2025 році 14:40
Українці дають життя, обирають імена та вірять, що кожна реєстрація народження зміцнює націю й наповнює віру в майбутнє реальним змістом.