Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 10 грудня, 04:17:34

Чернігівські податківці налагоджують конструктивний діалог з громадськістю

25.05.2016   08:07

Однією з передумов сталого демократичного розвитку суспільства є інформаційна відкритість органів державної влади.

руки

руки

Зв’язки з громадськістю є відповідальною та важливою сферою діяльності органів Державної фіскальної служби, адже без чесних, доброзичливих та відкритих відносин між громадськістю та органами фіскальної служби їхня робота може бути проблематичною та не ефективною.

ДПІ у м. Чернігові зацікавлена у встановленні постійного конструктивного діалогу з підприємницькими колами. Керівництво інспекції наголошує на важливості об’єктивної оцінки громадськістю процесу реформування фіскальної служби. З цією метою протягом січня - квітня за ініціативи ДПІ у м. Чернігові проведені  засідання «круглого столу» за участі представників чернігівської бізнес - спільноти. Під час дискусії  обговорювався ряд важливих питань, які турбують платників податків, зокрема, таких як стан наповнення бюджетів в умовах змін до податкового законодавства, запроваджені зміни і новації в адмініструванні податків (зборів), проблема детінізації економіки та відносин у сфері зайнятості населення, користування електронними сервісами та адміністративними послугами ДФС України тощо.

Запровадженим змінам і новаціям в податковому законодавстві присвячені 6 брифінгів для представників місцевих ЗМІ  за участі керівного складу інспекції.

З метою охоплення інформацією більшої кількості мешканців міста з питань реформування податкової системи та діяльності фіскальної служби, працівниками ДПІ у м. Чернігові проведено громадські читання з відвідувачами міської бібліотеки ім. М. Коцюбинського.
До участі у семінарах, організованих для платників податків, долучилися і Чернігівська міська виконавча дирекція Чернігівського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та Чернігівське обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів.

З метою інформування громадськості через офіційний веб-портал та ЗМІ щодо завдань, напрямів і результатів діяльності інспекції, соціальної значимості добровільної та своєчасної сплати податків, зборів, платежів, за січень –квітень  поточного року підготовлено та розміщено 157 матеріалів. Крім того, в ЗМІ опубліковано 220 матеріалів з питань роз’яснення податкового законодавства та законодавства з єдиного внеску.

Слід зазначити, що ДПІ у м. Чернігові дедалі більше уваги приділяє виховній і роз’яснювальній роботі серед молоді. Студентам Чернігівського національного технологічного університету у ході проведення відкритої лекції податківці роз’яснювали, як правильно будувати стосунки із державою, використовувати свої права та виконувати обов’язки.

Останні новини Чернігівщини

В чернігівському Пункті Незламності малеча долучилась до конкурсу малюнку

В чернігівському Пункті Незламності малеча долучилась до конкурсу малюнку "Я у безпеці з МВС" 15:35

Сьогодні один із чернігівських Пунктів Незламності став осередком не тільки тепла та світла, але й творчості та навчання.

Майже 1,8 мільярди гривень отримали бюджети Чернігівщини  у листопаді 2022 року

Майже 1,8 мільярди гривень отримали бюджети Чернігівщини у листопаді 2022 року 14:43

У листопаді поточного року платниками податків Чернігівської області сплачено до бюджетів усіх рівнів майже 1,8 млрд грн податків та зборів, що на 27,6 відс. або на 384 млн грн більше, ніж у листопаді минулого року.

АМУ: рішення суду щодо Атрошенка нівелює антикорупційне законодавство

АМУ: рішення суду щодо Атрошенка нівелює антикорупційне законодавство 14:41

Відсторонення міського голови Чернігова Владислава Атрошенка від посади за рішенням суду - безпрецедентний випадок в історії незалежної Україні, який носить політичний характер і несе загрозу місцевому самоврядуванню, демократії та правам всіх громадян України. З такою заявою виступило правління Асоціації міст України

За 11 місяців у Чернігівській області працевлаштувлися більше 8 тисяч працівників

За 11 місяців у Чернігівській області працевлаштувлися більше 8 тисяч працівників 14:36

Саме стільки громадян області забезпечено роботою, з них близько 700 оперативно, до набуття статусу безробітного.

Архітектор з Чилі допомагатиме відновлювати Чернігівщину

Архітектор з Чилі допомагатиме відновлювати Чернігівщину 10:23

Перспективи співпраці щодо відбудови Чернігівської області обговорили сьогодні на онлайн-зустрічі перший заступник начальника Чернігівської ОВА Костянтин Мегем та чилійський архітектор Крістіан Віттіг. Участь у зустрічі також взяли представники профільних структурних підрозділів ОВА.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини