Прокуратура області направила до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно колишнього правоохоронця, який спричинив ДТП
Слідчим відділом прокуратури області закінчено досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно колишнього працівника поліції за порушення правил безпеки дорожнього руху (ч. 1 ст. 286 КК України).
Правоохоронець, проігнорувавши увімкнені сигнали автомобіля, який рухався перед ним у попутному напрямку, несвоєчасно застосував екстрене гальмування, внаслідок чого було здійснено наїзд на жінку на нерегульованому пішохідному переході.
Внаслідок ДТП потерпіла отримала середньої тяжкості тілесні ушкодження.
Обвинувальний акт у кримінальному провадженні для розгляду направлено до Деснянського районного суду м. Чернігова.
Останні новини Чернігівщини
Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10
З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.
Олександра Даниленко здобула другу поспіль медаль Кубка світу 15:05
Вихованка регіонального центру «Інваспорт» Олександра Даниленко продовжує успішні виступи на Кубку світу з пара лижних перегонів, який проходить у місті Якушице (Польща).
У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36
Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.
Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32
Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання
Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25
Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.